Illusion wraca na trasę! Mamy bilety na koncerty


23 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Wraz z agencją WiniaryBooking zapraszamy na jesienną trasę koncertową Illusion. Sprawdź, czy zespół zagra w Twoim mieście!

Polska legenda rocka powraca na sceny

Zespół Illusion to marka sama w sobie na polskiej scenie rockowej. Od swoich początków w latach 90., przeszli muzyczną drogę, która zaowocowała siedmioma studyjnymi albumami. Wszystko to sprawiło, że Illusion jest dziś uważany za jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka.

Ich najnowszy album to Anhedonia z 2018 roku, zawierający dziesięć utworów, w tym single Kto jest winien?, Śladem krwi z Litzą (Luxtorpeda) oraz najnowszy – Tchórz. Między innymi właśnie te kawałki z pewnością będziecie mieli okazję usłyszeć podczas nadchodzącej trasy Illusion.

Illusion – Kto jest winien?

Trasa koncertowa Illusion 2020, sprawdź gdzie zagrają! Bilety

Grupa wyruszy w Polskę ze swoimi nowymi koncertami już tej jesieni. Dokładnie w listopadzie i grudniu 2020 roku, trójmiejski kwartet na czele z Tomaszem „Lipą” Lipnickim odwiedzi siedem miast. Sprawdźcie gdzie i kiedy zagrają!

  • 12 listopada – Toruń, Lizard King
  • 13 listopada – Katowice, P23
  • 14 listopada – Wrocław, Pralnia
  • 27 listopada – Zielona Góra, Kawon
  • 28 listopada – Poznań, U Bazyla
  • 11 listopada – Kraków, Zet Pe Te
  • 12 listopada – Warszawa, Proxima

Nie przegapcie tych energetycznych koncertów! Bilety na każdy z nich znajdziecie na Biletomat.pl. Zapraszamy!

Illusion koncerty

Wraz z agencją WiniaryBooking zapraszamy na jesienną trasę koncertową Illusion. Sprawdź, czy zespół zagra w Twoim mieście! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Polska legenda rocka powraca […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →