Zobaczcie film “Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń” – dokument o zespole Happysad


04 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejna niespodzianka od zespołu Happysad! Zespół zdradza kulisy swojej pracy w nowym filmie dokumentalnym – Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń. Zobaczcie!

Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń – życie rockowego zespołu od kulis

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że zespół Happysad to grzeczni chłopcy, którzy piszą raczej smutne piosenki – ten film zmieni całkowicie Waszą percepcję. Jak się okazuje, prawdziwy rock and roll nie jest obcy muzykom tej grupy.

Właśnie ukazał się dokument, który ukazuje życie i pracę zespołu od kulis. Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń to prawdziwe niespodziewane sytuacje, które zostały zarejestrowane wiosną 2019 roku, podczas wyjątkowej trasy koncertowej Happysad z okazji 10-lecia albumu Mów Mi Dobrze.

Zobacz, jak powstawał album Mów Mi Dobrze

Znajdziecie w nim fragmenty z długich podróży zespołowym busem, wizyt na stacjach benzynowych, koncertów, które niekiedy odbywały się w dość niesprzyjających warunkach, takich jak chociażby ciężka choroba muzyków. Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń ukazuje wszelkie piękne chwile bycia muzykiem, ale również znoje towarzyszące tej profesji.

Happysad Seria Niefortunnych zdarzeń

Dokument o Happysad już online

Za realizację filmu odpowiada Szymon Wasylów, a jego fragmenty mogliście już zobaczyć w teledysku do utworu Jak Dawniej, który promuje najnowszy album HappysadRekordowo Letnie Lato. Dokument miał swoją oficjalną premierę 25 lutego 2020 roku w Warszawie, a już dziś możecie go oglądać w serwisie YouTube. Zobaczcie!


Premiera filmu w Internecie towarzyszyła również urodzinom lidera i wokalisty zespołu HappysadKuby Kawalca, który skończył wczoraj 42 lata. Wszystkiego najlepszego Kuba! Życzymy jeszcze wielu takich Nieprawdopodobnych Zdarzeń w trakcie kariery Happysad!

happysad wywiad

Kolejna niespodzianka od zespołu Happysad! Zespół zdradza kulisy swojej pracy w nowym filmie dokumentalnym – Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń. Zobaczcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Seria Nieprawdopodobnych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →