Happysad z nowym singlem zapowiadającym „Rekordowo Letnie Lato”


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Happysad dzieli się kolejnym singlem, który zapowiada ich nadchodzący album - Rekordowo Letnie Lato. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk!

Już niedługo otrzymamy nowe materiał od grupy Happysad. 29 listopada premierę będzie miał ich najnowszy album – Rekordowo Letnie Lato. To już ósme wydawnictwo w dyskografii zespołu, które do tej pory promował singiel Cały.

Happysad – Cały, posłuchaj!

Właśnie otrzymaliśmy kolejną zapowiedź Rekordowo Letniego Lata. Najnowszy singiel Jak Dawniej został wyprodukowany przez Marcina Borsa i Bogdana Kondrackiego, który znany jest chociażby ze współpracy z Dawidem Podsiadło. Utworowi towarzyszy również teledysk, w którym można zobaczyć zakulisowe fragmenty działalności zespołu. Zobaczcie!

Happysad – Jak Dawniej, zobacz teledysk

Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń – dokument o życiu w trasie Happysad

Obraz promuje także film Szymona WasylowaSeria Nieprawdopodobnych Zdarzeń. To dokument o życiu zespołu Happysad w trasie, które trwa już nieprzerwanie od 18 lat. Szczegóły produkcji poznamy niebawem, tymczasem zobaczcie zwiastun zapowiadający film.

Urodzinowa trasa koncertowa Happysad – +18

Z okazji 18 lat kariery scenicznej Happysad wyruszył również w wyjątkową, urodzinową trasę koncertową. Już w najbliższy piątek, 8 listopada zespół zagra w Poznaniu, w klubie Tama. Jako support wystąpi warszawska kapela Noże. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. Serdecznie zapraszamy!

Happysad Official Event, Tama, 8.11.2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.