Happysad rusza w jesienną trasę koncertową +18 TOUR


01 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To wyjątkowy czas dla zespołu Happysad, który na jesień zaplanował trasę koncertową +18 TOUR. Zobaczcie, co się kryje za tą wymowną nazwą!

Klubowe, jesienne spotkania z zespołem Happysad to już niemal tradycja. W tym roku zespół ponownie przejedzie całą Polskę, odwiedzając zarówno duże, jak i małe miasta, zapraszając miejscowych fanów do wspólnej zabawy.

Happysad – Mów Mi Dobrze live

Happysad – 18 lat na scenie

Nadchodząca trasa to wyjątkowy moment dla zespołu. +18 wcale nie oznacza, że koncerty Happysadu będą przeznaczone jedynie dla dorosłych. To symboliczne przejście w dorosłość grupy, która stoi na scenie już od 18 lat.

Czego się więc spodziewać po trasie z okazji przejścia w dorosłość tworzonego przez nas zespołu? Nie będziemy się oszczędzać, bo w dorosłość wchodzi się raz i tylko raz ma się taką trasę! Gramy numery z każdej płyty, przekrojowo, rzadko grane i te znane najbardziej, te na które czekacie od dawna i te, które śpiewacie z nami przy każdym spotkaniu.

Happysad zabiera w swoją osiemnastkową trasę również innych artystów. Zespół będzie dzielił scenę z brytyjską grupą allusinlove, która supportowała Muse na koncercie w Krakowie, warszawskim bandem NOŻE, który lada chwila zaprezentuje swój debiutancki album, poznańską ekipą Glasspop oraz The October Leaves, którzy pojawili się już na trasie Happysadu rok temu.

NOŻE – Złe Wychowanie

Happysad – konkurs coverowy

Zespół postanowił również reaktywować konkurs na cover swojego utworu. Zwycięzca również stanie na jednej scenie z Happysad podczas trasy +18 TOUR. Warto również nadmienić, że sześć lat temu w tym samym konkursie brał udział Michał Ramisz, który dziś jest stałym członkiem zespołu Happysad.

happysad konkurs coverowy

Happysad – +18 TOUR

Na trasie z pewnością nie zabraknie dodatkowych niespodzianek, których zespół jeszcze nie zdradza. Zobaczcie, jakie miasta odwiedzi Happysad w ramach trasy +18 TOUR!

04.10. – Polkowice, Centrum Piknikowe
11.10. – Koszalin, Event Center G38
12.10. – Gdynia, Klub Muzyczny Ucho
13.10. – Bydgoszcz, Estrada stagebar
17.10. – Warszawa, Stodoła
18.10. – Łódź, Wytwórnia
19.10. – Wrocław, Zaklęte Rewiry
25.10. – Częstochowa, Rura
26.10. – Zabrze, CK Wiatrak
07.11. – Toruń, Od Nowa
08.11. – Poznań, Tama
09.11. – Zielona Góra, Kawon Piwnica Artystyczna
10.11. – Szczecin, Kosmos
15.11. – Lublin, Graffiti
16.11. – Białystok, Zmiana Klimatu
22.11. – Radom, Strefa G2
28.11. – Rymanów, Jaś Wędrowniczek
29.11. – Kraków, Kwadrat
30.11. – Bielsko-Biała, Rudeboy Club
01.12. – Czewionka-Leszczyny, CKE

happysad trasa koncerowa +18

Happysad – bilety na koncerty

Bilety na koncerty Poznaniu, Łodzi i Zabrzu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.


Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń – film dokumentalny o trasie zespołu Happysad

Dodatkowo, wkrótce na ekranach kin pojawi się film dokumentalny, przedstawiający blaski i cienie życia muzyków w trakcie trasy koncertowej. Będzie to zapis zimowej trasy Mów mi dobrze zespołu Happysad, która odbyła się na początku 2019 roku. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

happysad w Poznaniu, Łodzi i Zabrzu

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.