Happysad nagrał wyjątkową wersję utworu Partyzant K.

Podziel się newsem:

Zespół Happysad świętuje swoje 15-lecie! Z tej okazji zespół nagrał specjalną, akustyczną wersję utworu ze swojej pierwszej płyty. Posłuchajcie!

Reklama

Happysad

To już 15 lat jak Happysad zachwyca swoich fanów swoimi wesoło-smutnym graniem. W 2004 roku, dokładnie 1 lipca ukazał się ich debiutancki album – Wszystko Jedno. Od tego czasu rok rocznie zespół wyrusza w trasy koncertowe po całej Polsce.

Happysad - Wszystko Jedno

Mimo upływu lat i ewolucji brzmienia oraz składu zespołu, pod sceną wciąż nie brakuje wiernych fanów, którzy świetnie się bawią. Happysad wydaje płytę za płytą i w sumie ma już ich siedem na swoim koncie. Do tego należy doliczyć dwa albumy koncertowe.

Z okazji okrągłej rocznicy debiutu, Happysad opublikował wyjątkowe utwór. To specjalna, akustyczna wersja piosenki Partyzant K., pochodzącego z albumu Wszystko Jedno sprzed 15 lat.

Happysad – Partyzant K. akustycznie, zobacz:

Nagranie zostało zrealizowane podczas trasy Happysadu, w zajeździe Tumidaj, chwilę przed jednym z koncertów. Wzięli w nim udział lider zespołu – Kuba Kawalec, który zagrał na gitarze oraz Michał Bąk na saksofonie.

Happysad – nowa płyta

Niedawno zespół zapowiedział również wydanie nowej płyty. Wydawnictwo ma się ukazać jesienią, jednak bliższe szczegóły premiery nie są na razie znane. Usłyszeliśmy jedynie nowy singiel, zapowiadający nadchodzący album. Posłuchajcie piosenki Cały!

Happysad – Cały, zobacz teledysk:

Happysad – bilety na koncerty

Bilety na koncerty zespołu Happysad w Poznaniu, Łodzi i Zabrzu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Zespół Happysad świętuje swoje 15-lecie! Z tej okazji zespół nagrał specjalną, akustyczną wersję utworu ze swojej pierwszej płyty. Posłuchajcie! Happysad To już 15 lat jak Happysad zachwyca swoich fanów swoimi wesoło-smutnym graniem. W 2004 roku, dokładnie 1 lipca ukazał się ich debiutancki album – Wszystko Jedno. Od tego czasu rok rocznie zespół wyrusza w trasy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

happysad w Poznaniu, Łodzi i Zabrzu

Biletomat.pl
od 55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.