Waglewski Fisz Emade, a z nimi „Duchy ludzi i zwierząt”


06 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W zeszłym roku zespół wydał swój trzeci album, w tym go ogrywa. Waglewski Fisz Emade już wkrótce pojawią się w Poznaniu na koncercie promującym ich ostatnią płytę.

Waglewski Fisz Emade – męska, rodzinna muzyka

Rodzinne zespoły nie są wyjątkiem – ani na scenie polskiej, ani na zagranicznej. Formowanie takich składów się zdarza i pod tym względem Waglewski Fisz Emade nie jest wyjątkiem. W każdym innym – i owszem. Grupa jest złożona z piekielnie uzdolnionych muzyków, a ich brzmienie nie jest kompilacją trzech ogniw, a raczej ich spójnym stopem. To symbioza nie tylko liryczno-muzyczna, ale o krok dalsza. Zgadza się wizja, zgadzają się priorytety, przenikają się myśli artystów. I na każdej kolejnej płycie to postępuje zespolenie słychać coraz wyraźniej.

Wraz z upływem czasu, docierają się i oni, by finalnie, razem, po raz trzeci w swojej karierze nagrać płytę wyjątkowo estetyczną i cóż, po prostu artystyczną.

Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…

– powiedział Wojciech Waglewski jeszcze przed wydaniem albumu „Duchy ludzi i zwierząt”

Przeczytaj: Fisz i inni dołączyli do The Redaktors – nowego zespołu Wojciecha Waglewskiego

Waglewski Fisz Emade bilety poznań koncert
fot. via Facebook

Projekt, który się nie skończy(ł)

Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie… zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade… W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…

– o ostatniej płycie grupy powiedział Wojciech Waglewski

Z tym wyjątkowym materiałem, zespół już pod koniec stycznia wystąpi na koncercie w Poznaniu. Bilety na to wyjątkowe, w pełni autorskie show znajdziecie poniżej.

Waglewski Fisz Emade – Ziemia (Official Video)

Fisz gościem Miastosfery: „Śmierć muzyka ma dużo plusów”

Fisz był gościem ostatniego odcinka Miastosfery. W podcaście opowiedział między innymi o sentymencie do PRL-u oraz o świadomości twórczej. Wszystkie odcinki Miastosfery możecie obejrzeć na kanale IDEWTANGO.

Waglewski Fisz Emade – 13 marca – Poznań – bilety

Zespół już 13 marca wystąpi w Poznaniu w klubie Tama. Bilety na koncert Waglewski Fisz Emade dostępne są na stronie Biletomat.pl.

W zeszłym roku zespół wydał swój trzeci album, w tym go ogrywa. Waglewski Fisz Emade już wkrótce pojawią się w Poznaniu na koncercie promującym ich ostatnią płytę. Waglewski Fisz Emade – męska, rodzinna muzyka Rodzinne zespoły nie są wyjątkiem – ani na scenie polskiej, ani na zagranicznej. Formowanie takich składów się zdarza i pod tym […]

Waglewski Fisz Emade | Tama, Poznań

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →