fot. materiały prasowe

Vito Bambino magluje swoje życie w nowym singlu „Chyba wiem”


18 października 2022

Podziel się newsem:

Vito Bambino zaprezentował nam swój najnowszy singiel. „Chyba wiem”, mimo bardzo chaotycznej otoczki, niesie za sobą ważne przesłanie.

Osiedlowy chłopak w pełnej krasie

Wokalista, który polską scenę muzyczną podbił na totalnym luzie. Przebojowy i pełen wigoru Vito Bambino powrócił właśnie z nowym singlem Chyba wiem, który jest kolejnym poetyckim zderzeniem się romantyzmu z trudami współczesności.

Przeczytaj także: Najbardziej niespodziewana współpraca tego roku – Guzior i Vito Bambino w nowej odsłonie Tak To Robię

Vito Bambino Poszło
fot. kadr z teledysku Poszło

Pomyślałem, że skoro o samodzielności utwór to i na wideo płaszczyźnie rach ciach wymyślę… dużo czasu było… aż nie było. Miłego oglądania. Aaa… i jeszcze coś. To dla mnie ważny numer o tym, że aby zdobywać symboliczne szczyty własnego jestestwa, musisz się najzwyczajniej na świecie postarać i wytrwać

– mówi o utworze Vito Bambino.

I mimo tego, że teledysk jest dość chaotyczny, utwierdza nas w tym, że owo wytrwanie może być naprawdę trudną sztuką. Nie jest łatwo bowiem dążyć do spełnienia własnych celów, mając stale na uwadze opinie innych. Nawet tak dostojnie bujający w obłokach chłopak jak Vito Bambino musi się czasem zmierzyć z osobami, które starają się podciąć mu skrzydła. Ważne jest jednak to, by stale żyć w zgodzie z samym sobą i podejmować zdecydowane działania, które doprowadzą nas na sam szczyt, o którym śpiewa wokalista.

Vito Bambino – Chyba wiem, posłuchaj!

Autorami muzyki i producentami utworu Chyba WiemAmar, Brian, Maciej Matysiak i Tomasz Sołtys.

Vito Bambino w Miastosferze: „Mój stan umysłu nie jest mainstreamowy”

Artysta był również gościem pierwszego odcinka nowego sezonu Miastofery. W podcaście prowadzonym przez Novikę i Mr. Lexa opowiedział o swoim state of mind, nawiązał do rapowych ciągot oraz zdradził, jak bliskie są mu teksty Kaśki Sochackiej.

Na TikToku IDĘWTANGO złapiecie wiele muzycznego i lifestyle’owego contentu, a poniżej możecie obejrzeć epizod z Mateuszem. Pozostałe odcinki Miastosfery znajdziecie na YouTubie na kanale IDĘWTANGO.

Vito Bambino zaprezentował nam swój najnowszy singiel. „Chyba wiem”, mimo bardzo chaotycznej otoczki, niesie za sobą ważne przesłanie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Osiedlowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →