Tymek rozciąga czas poza systemem. „Popularne” już śmigają, a wraz z nimi nowe klipy


13 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Od dziś Tymek zaczyna podbój list i zestawień w serwisach streamingowych. Płyta Popularne jest już dostępna, a jej premierze towarzyszą klipy do pozostałych kawałków.

Mamy dziś wszystko, czego byśmy chcieli

Proszę Państwa mamy to. Trzynasty dzień sierpnia oznacza, że w nasze ręce i na nasze głośniki trafił szósty solowy album Tymka. Popularne to kontynuacja platynowego krążka Klubowe. Artysta przed premierą mocno podgrzewał atmosferę, za sprawą wydawanych w dość szybkim tempie singli i ani na chwilę nie pozwalał zapomnieć zarówno o sobie, jak i o nadchodzącej płycie. Tymek zaprosił do współpracy nad płytą czołowych polskich producentów, których zadaniem było wykonanie ich własnej interpretacji klubowych brzmień. Na Popularnych pojawili się zatem chociażby Magiera, Urbanski czy 1988. Płyta już hula po streamingach, jednak nie jest to jedyne, co przygotował dla nas dziś raper. Muzyka muzyką, ale jest także czym nacieszyć oko, bo kawałki z nowego albumu otrzymają także teledyski, które będą ukazywać się przez cały dzień.

Tymek rozciąga czas poza systemem. „Popularne” już śmigają, a wraz z nimi nowe klipy
Popularne – okładka płyty

Tymek – Haker | POPULARNE prod. Nocny

Jednym z producentów zaproszonych na Popularne jest Nocny. Producent zajął się kawałkiem Haker i stworzył charakterystyczny dla siebie, nieco psychodeliczny bit, po którym Tymek leci na pełnym luzie, wjeżdżając ze śpiewanym refrenem.

Tymek – Pokemony | POPULARNE prod. 2latefor

Kolejny klip powstał do kawałka Pokemony, składającego się zarówno z bujającego bitu, którego autorem jest 2latefor, jak i z równie bujającego i hipnotyzującego wokalu Tymka.

Tymek – Myszki Miki | POPULARNE prod. Pham

Pham dostarczył hipnotyzujący, lepki bit, a Tymek poleciał ze swoim charakterystycznym, leniwym flow.

Tymek – Il diavolo veste Prada | POPULARNE prod. Kubi Producent

Tym razem na bit wjeżdża Kubi Producent, który zaserwował klasyczną, klubową bujankę – i do poskakania i do potuptania nogą.

Kolejne klipy ukazywać się będą przez cały dzień na youtube’owym kanale Odrodzenie. Nie przegapcie!

Popularne koncerty

Dziś o 23:30 raper zawładnie Tent Stagem podczas koncertu na FEST Festival, zaś już 29 sierpnia zagra na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Bilety dostępne są na stronie Biletomat.pl.

Od dziś Tymek zaczyna podbój list i zestawień w serwisach streamingowych. Płyta Popularne jest już dostępna, a jej premierze towarzyszą klipy do pozostałych kawałków. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →