Nocny i jego Kolega szydzą z typów proszących o nagie fotki


30 lipca 2021

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował nowy singiel producenta Nocnego. W utworze Nie wysyłaj swojego wokalu użyczył enigmatyczny (a może jednak nie?) Kolega Nocnego. Do kawałka powstał także klip.

„Nocny, ale dałeś bit k***a”

Szersza publika zapewne kojarzy Nocnego ze współpracy z Janem-Rapowanie. Nic dziwnego, bo panowie stworzyli razem trzy udane krążki. Ich drogi rozeszły się jednak, ale uspokajam – było to najzwyklejsze zakończenie współpracy i przejście do kolejnego etapu. Janek zrobił sobie przerwę, choć od tamtej pory usłyszeliśmy go już na kilku gościnkach i zagrał parę koncertów. Nocny jeszcze przed zakończeniem dotychczasowej współpracy z krakowskim raperem podpisał kontrakt z polskim oddziałem Def Jamu, przygotowując sobie grunt pod producencki materiał. Jego bity mogliśmy usłyszeć na debiucie Atezeka czy Antihype 2 Sariusa, gdzie Nocny zadbał o warstwę muzyczną kawałka Testy z gościnnym udziałem Mery Spolsky.

Sarius – Testy feat. Mery Spolsky (prod. Nocny)

Nie proś i nie wysyłaj

Tym razem, Nocny częstuje nas materiałem sygnowanym jego ksywą. Utwór Nie wysyłaj powstały we współpracy z tajemniczym Kolegą Nocnego jest szyderą z ludzi proszących o nagie zdjęcia. Pomysł na ten kawałek zrodził się, kiedy Facebook uruchomił Randki. Tak o piosence wypowiada się producent:

Nie wysyłaj – naprawdę. Numer powstał z moim znajomym podczas naśmiewania się z obrzydliwych typów, którzy proszą randomowe dziewczyny w internecie o nudesy. Akurat w czasie siedzenia w studio i szukania inspiracji pojawiła się nowa funkcja znanej aplikacji – Facebook Randki. Od razu wyobraziliśmy sobie, że to będzie wylęgarnia ponaglania o stupki i gołe klaty. Stwierdziliśmy, że numer z perspektywy takiego obrzydliwca mógłby być ciekawy, od razu wpadł też pomysł na klip, w którym pokażemy, że takie prośby kieruje nie tylko konkretny typ mężczyzny a właściwie cały przekrój społeczeństwa. Wyszło śmiesznie ale chyba właśnie o to ośmieszenie chodziło. Niech Ci, którzy namiętnie męczą o nagie fotki zobaczą w tym obrazku swoje lustrzane odbicie, może przyjdzie im do głowy, że to niesmaczne i często podchodzi pod molestowanie (a jak nic nie wejdzie im do głowy, to niech wysyłają dickpicki mi, a nie innym).

Nocny i jego Kolega szydzą z typów proszących o nagie fotki
Nie wysyłaj – okładka singla

No dobrze, ale kim jest tajemniczy Kolega? Chociaż ci nieco bardziej zorientowani w temacie dosyć szybko rozpoznali głos kryjącego się pod kominiarką osobnika, tak Nocny jasno zakomunikował, że nie jest to stała obsada i być może podrzucił nam małe wskazówki co do tego, kto następnym razem wcieli się w rolę Kolegi producenta.

Sam enigmatyczny Kolega (który może być każdym z was na dobrą sprawę) na pewno pojawi się jeszcze w moich trackach. Chcę, żeby był stałym elementem w trackach i żeby mógł ponawijać totalne głupoty na moich bitach, co by trochę od nudy w polskiej muzyczce odskoczyć. Kto następnym razem będzie w roli Kolegi? Może to być sklepowa, listonosz, raper z topki, wokalista z najgłębszego undergroundu. Kim będzie jest nieistotne, ważne, że to Kolega mój i Twój.

A przed Wami klip do Nie wysyłaj w reżyserii A$AP Rogiego!

Nocny – Nie wysyłaj (feat. Kolega Nocnego)

W sieci zadebiutował nowy singiel producenta Nocnego. W utworze Nie wysyłaj swojego wokalu użyczył enigmatyczny (a może jednak nie?) Kolega Nocnego. Do kawałka powstał także klip. „Nocny, ale dałeś bit k***a” Szersza publika zapewne kojarzy Nocnego ze współpracy z Janem-Rapowanie. Nic dziwnego, bo panowie stworzyli razem trzy udane krążki. Ich drogi rozeszły się jednak, ale […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →