kadr z teledysku „SICKO MODE”

Travis Scott uczy się na błędach. Raper przerwał koncert ze względów bezpieczeństwa


06 lipca 2022

Podziel się newsem:

Po tragicznych wydarzeniach podczas festiwalu Astrowold 2021 Travis Scott wrócił na scenę. Podczas ostatniego koncertu raper przerwał występ, by zadbać o bezpieczeństwo uczestników.

La Flame stopuje koncert, dbając o zdrowie fanów

Portal NME donosi, że podczas nowojorskiego występu Travisa Scotta raper przerwał show ze względów bezpieczeństwa. La Flame zagrał w Coney Island Walls na Brooklynie w poniedziałek, 4 lipca przed Meek Millem. W pewnym momencie część z uczestników imprezy wspięła się na drabinki, na których zawieszone było oświetlenie. Widząc to, Scott zainterweniował, prosząc fanów o zejście na ziemię. Dopiero gdy wykonali prośbę, Travis wrócił do występu.

Travis jest zobowiązany do robienia tego, co do niego należy, aby wydarzenia były jak najbezpieczniejsze. Artyście zależy na tym, aby jego fani mogli się dobrze bawić i zachęcał ich do słuchania próśb ochrony oraz schodzenia z konstrukcji oświetleniowych, by wszyscy mogli bezpiecznie cieszyć się występem

– czytamy w oświadczeniu osób reprezentujących Scotta dla serwisu Pitchfork.

Poniedziałkowy występ Travisa to jeden z pierwszych, które raper z Houston zagrał po tragicznych wydarzeniach mających miejsce podczas Astroworld Festival 2021. W wyniku niedopatrzeń organizacyjnych dziesięć osób, w tym kilkuletni chłopiec, straciło życie, a wiele innych odniosło obrażenia. Po kilku miesiącach Scott ponownie zaczyna otrzymywać oferty współprac z markami oraz grać koncerty.

Zobacz: Travis Scott jednak nie został anulowany. Dior podjął współpracę z artystą

Raper wystąpił już na imprezie poprzedzającej Oscary oraz na afterparty Coachelli, a w maju pojawił się podczas Billboard Music Awards. Wówczas również opublikował singiel Mafia. Już niedługo, 6 sierpnia, Travis odwiedzi Londyn, a dokładniej O2 Arenę, gdzie również odbędzie się jego występ. W planach są również koncerty w Chile, Brazylii oraz Argentynie, które odbędą się w listopadzie.

Po tragicznych wydarzeniach podczas festiwalu Astrowold 2021 Travis Scott wrócił na scenę. Podczas ostatniego koncertu raper przerwał występ, by zadbać o bezpieczeństwo uczestników. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →