Frank Schwichtenberg

Travis Scott powraca do występowania i prezentuje nowy utwór

Podziel się newsem:

Podczas imprezy Billboard Music Awards 2022 po raz pierwszy od czasu tragedii w Houston Travis Scott wystąpił na żywo. Raper zaprezentował nowy utwór zatytułowany Lost Forever. Sprawdź szczegóły.

Powrót na scenę po tragedii

Travis Scott wystąpił podczas rozdania nagród Billboard Music Awards. Było to pierwsze jego wyjście na scenę od czasu koncertu w Houston, podczas którego zginęło 10 osób, a około 300 zostało rannych. Decyzja ta spotkała się z dość dużym poruszeniem, co w następujący sposób skomentował Diddy, dyrektor artystyczny gali BMA:

Nie będzie cancellowania na mojej zmianie. Miłość polega na przebaczeniu… dlatego tak ważnym było dla mnie, aby Travis wystąpił… Postawiłem NBC ultimatum. Powiedziałem: „Mój brat Travis musi wystąpić. Jestem producentem wykonawczym, on musi wystąpić” i otrzymałem zgodę.

Podczas występu Travis zaprezentował wydany w zeszłym roku numer Mafia, a także całkiem nowy utwór Lost Forever, który możecie usłyszeć poniżej.

Fragment nowego utworu Travisa Scotta – Lost Forever

Powrót na wydawnicze tory

Nie od dziś wiadomo, że nowa płyta Travisa Scotta będzie nosiła tytuł Utopia i jest w dużym stopniu, lub wręcz całkowicie, gotowa. Wydaje się jednak, że tragedia z Houston mocno zastopowała proces promocyjny i opóźniła premierę, jednak ta prawdopodobnie zbliża się wielkimi krokami. Od kwietnia w Los Angeles można zauważyć billboardy o treści: Looking for Utopia?, a zaprezentowanie Lost Forever tylko potwierdza fakt, że Scott powoli zaczyna odsłaniać karty, a nowości powinny dotrzeć do nas już w najbliższych miesiącach.

Podczas imprezy Billboard Music Awards 2022 po raz pierwszy od czasu tragedii w Houston Travis Scott wystąpił na żywo. Raper zaprezentował nowy utwór zatytułowany Lost Forever. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →