fot. Swedish Music Shop

Coachella znosi kolejne obostrzenia. Festiwal nie będzie już wymagał testów, a także maseczek


16 lutego 2022

Podziel się newsem:

Coachella znosi restrykcje związane z COVID-19. Maseczki i testy nie będą już wymagane.

Światełko w tunelu w kierunku dawnej rzeczywistości

Tegoroczne festiwale Coachella Valley Music and Arts, a także Stagecoach ogłosiły w październiku, że nie będą wymagać pełnego szczepienia od festiwalowiczów w 2022 roku. Teraz dodano także nowe regulacje, które mówią o tym, że władze festiwalu nie będą już wymagały od zgromadzonych maseczek i negatywnych wyników testu na COVID-19.

Festiwal Stagecoach ogłosił tę informację za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Coachella nie umieściła jeszcze ogłoszenia, ale zaktualizowała za to wytyczne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa na stronie festiwalu i za jego pomocą przekazała nowe zasady.


Zgodnie z lokalnymi wytycznymi na Coachella 2022 nie będzie żadnych wymagań dotyczących szczepień, testów ani maskowania

czytamy w zaktualizowanych regulacjach.

Coachella w świetle nowego prawa

Nowe regulacje związane z COVID-19 związane są z następstwem wygaśnięcia mandatów za brak masek w Kalifornii. Jak czytamy w ogłoszonych na jego łamach restrykcjach – na ten moment maski będą wymagane tylko w szkołach, transporcie publicznym i placówkach zdrowia. Nakrycia ust i nosa będą także obowiązkowe dla osób nieszczepionych przebywających w kościołach. Nie będzie już wymogu przedstawiania negatywnego wyniku testu w przypadku wizyt w szpitalach i domach opieki.


Jak ogłosiła także Coachella – podejmowana przez nich droga może ulec zmianie w dowolnym momencie zgodnie z ustaleniami federalnymi, stanowymi, czy też rządowymi. Zmiany te mogą obejmować powrót obowiązku przedstawienia dowódu szczepienia i/lub negatywnego wyniku testu na COVID-19 oraz wznowienia przestrzegania innych środków ochronnych, takich jak wymaganie od uczestników noszenia maseczek.

Coachella
Coachella 2019/ fot. festicket

Zobaczymy więc, na jak długo wprowadzone zostaną najnowsze ułatwienia dla uczestników festiwalu, ale jak czytamy w mediach społecznościowych – ludzie są zadowoleni z tej decyzji i uważają, że jest to małe światełko w tunelu do powrotu w stronę dawnej rzeczywistości.

Coraz to nowsze działania ze strony festiwali są na pewno dobrym zwiastunem tego, że po dwuletniej absencji związanej z pandemią w końcu czeka nas kolejna dawka dobrej muzyki!

Coachella znosi restrykcje związane z COVID-19. Maseczki i testy nie będą już wymagane. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Światełko w tunelu w kierunku dawnej rzeczywistości Tegoroczne festiwale Coachella Valley Music and Arts, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →