screenshot „Coachella YouTube/Curated 2022 Live Channel 1"

Drugi weekend Coachelli: Harry Styles w duecie z Lizzo, Kendrick Lamar gościnnie u Baby Keema


24 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Coachelli, której headlinerami są Harry Styles i Billie Eilish. Sprawdźcie kilka najciekawszych momentów festiwalu.

Odbywająca się w dwa kwietniowe weekendy Coachella stanowi początek sezonu festiwalowego. Po dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią, fani muzyki ponownie spotkali się na Pustyni Colorado. Daty tegorocznej edycji to 15-17 i 22-24 kwietnia. Headlinerami imprezy zostali Harry Styles, który niebawem wydaje swoją nową płytę, i Billie Eilish, która jest najmłodszym headlinerem w historii Coachelli.

coachella 2022
Coachella 2022, line-up

Drugi weekend Coachelli 2022. Najciekawsze momenty

Oprócz głównych gwiazd, festiwalowicze mogli zobaczyć także m.in. pożegnalny występ składu Brockhampton, a także Anittę, Baby Keema, Disclosure, Stromae, Doję Cat czy Megan Thee Stallion. Podczas koncertów ponownie nie zabrakło gości. U boku Baby Keema w dwóch utworach (Family Ties i Vent) pojawił się Kendrick Lamar, który kilka dni temu zapowiedział premierę nowego albumu.

Sprawdź także: Wielki powrót Kendricka Lamara! Raper zapowiada nowy album

Harry Styles tym razem zaprosił na scenę Lizzo, z którą wykonał I Will Survive Glorii Gaynor i What Makes You Beautiful grupy One Direction. Podczas pierwszego weekendu festiwalu artysta wykonał kawałek Man! I Feel Like A Woman! z Shanią Twain.

Harry Styles & Shania Twain – Man! I Feel Like A Woman! – Live at Coachella 2022

Natomiast do Billie Eilish dołączyła Hayley Williams. Artystki wykonały wspólnie utwór Misery Business zespołu Paramore i Happier Than Ever z najnowszej płyty Eilish. Tydzień wcześniej wokalistka zaprosiła Damona Albarna, by zagrać dwie piosenki – utwór Eilish Getting Older i hit Gorillaz Feel Good Inc.

Festiwal zamknie dziś wspólny koncert Swedish House Mafia i The Weeknd. Całe wydarzenie jest transmitowane na żywo na YouTube.

Coachella 2022 Weekend 2 – transmisja na żywo

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Coachelli, której headlinerami są Harry Styles i Billie Eilish. Sprawdźcie kilka najciekawszych momentów festiwalu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Odbywająca się w dwa kwietniowe weekendy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →