kadr z teledysku

Wielki powrót Kendricka Lamara! Raper zapowiada nowy album


18 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar swój ostatni długogrający materiał wypuścił w 2017. Musieliśmy więc czekać aż 5 lat na jego kolejne wydawnictwo, teraz jednak wiemy, że oczekiwanie dobiega końca.

Nowy projekt Kendricka Lamara już w maju tego roku!

Na Twitterze Kendricka Lamara pojawił się post odsyłający na jego stronę Oklama.com. Tam można przeczytać oświadczenie, w którym podana jest data wydania oraz tytuł nowego wydawnictwa rapera.

kendrick lamar
źródło: oklama.com

Album będzie nazywał się Mr. Morale & The Big Steppers i zadebiutuje na rynku 13 maja.

Kendrick Lamar teasował nową płytę już wcześniej. Na wspomnianej stronie internetowej w sierpniu 2021 mogliśmy przeczytać długi wpis, w którym podał do publicznej wiadomości informację, że jego kolejny krążek jest już w drodze i że będzie on ostatnim projektem wydanym pod szyldem TDE.

W momencie, gdy wyprodukuję mój ostatni album dla TDE, poczuję radość z bycia częścią tego kulturowego odcisku, jaki po sobie zostawiliśmy po tych 17 latach. Walka. Sukcesy. A co najważniejsze, Braterstwo. Niech Najwyższy dalej wykorzystuje Top Dawga jako naczynie dla otwartych twórców, podczas gdy ja będę kontynuował realizację mojego życiowego powołania.

Jest to piękne dopełnienie. I zawsze wiara w nieznane.

Dziękuję za to, że o mnie myśleliście. Modlę się za was wszystkich.

Do zobaczenia niebawem.

– napisał

Mr. Morale & The Big Steppers będzie follow-upem do albumu DAMN, wydanego w 2017. Artysta otrzymał za ten materiał nagrodę Pulitzera. Od tamtej pory brał udział w sountracku do filmu Black Panther, był headlinerem Coachelli, otrzymał kilka nagród Grammy i został nominowany do Oscara. Ku rozpaczy fanów, nowej płyty nie było jednak na horyzoncie, a przerwa wydawnicza dłużyła się w nieskończoność. No to wreszcie koniec oczekiwania! Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że kolejny krążek jednego z największych raperów naszych czasów, o ile nie największego, jak zwykle będzie przełomowym i obrazoburczym projektem.

Przeczytaj także: W drodze jest współpraca dwóch wielkich amerykańskich wytwórni – Death Row i Bad Boy Records

Kendrick Lamar swój ostatni długogrający materiał wypuścił w 2017. Musieliśmy więc czekać aż 5 lat na jego kolejne wydawnictwo, teraz jednak wiemy, że oczekiwanie dobiega końca. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →