TOP 5 hip-hopowych koncertów, które musisz zobaczyć we wrześniu


10 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wakacje może i dobiegły końca, ale sezon na koncerty dopiero się rozpoczyna. W związku z tym zebraliśmy 5 najlepszych wrześniowych koncertów, które musicie zobaczyć!

#1 Machine Gun Kelly w Warszawie 

Kiedy: 11 września 2019
Gdzie: Progresja, Warszawa
Bilety: 169 zł, kup na Biletomat.pl

Już w najbliższą środę, 11 września w ramach Hotel Diablo World Tour do Polski zawita Machine Gun Kelly. Amerykański raper na jedynym koncercie w naszym kraju będzie promował swój najnowszy album, Hotel Diablo. Na scenie poza nowymi utworami na pewno usłyszymy największe przeboje Machine Gun Kelly’ego takie jak Wild Boy, Till I Die, czy Rap Devil. Bilety na koncert w cenie 169 złotych są jeszcze dostępne, ale radzimy się spieszyć, bo jest to już trzecia pula biletów, a następna okazja żeby zobaczyć w Polsce Machine Gun Kelly’ego może długo się nie powtórzyć.

#2 Mo฿฿yn we Wrocławiu 

Kiedy: 13 września 2019
Gdzie: D.K. Luksus, Wrocław
Bilety: 35-45 zł

Dzień dobry – te słowa na pewno usłyszycie w piątek 13 września we Wrocławiu na koncercie MoBByn. Dookoła grupy ostatnio zrobiło się spore zamieszanie w związku z bójką z byłym jej członkiem – Oyche Donizem. Młody G i GSP we Wrocławiu promować będą płytę Uhqqow, która jak sami jej twórcy mówią jest płytą, w której pogarda dla Babilonu miesza się z solidną dawką osiedlowego humoru. Radzimy jednak, abyście jak najszybciej zakupili wejściówki na koncert, ponieważ ich ilość jest bardzo ograniczona.

#3 Kobik w Krakowie

Kiedy: 13 września 2019
Gdzie: Plenery, Kraków
Bilety: 25-35 zł

Zmiana kodu, trójka z przodu – 13 września w krakowskim klubie plenery odbędą się 30. urodziny Kobika. Podczas jubileuszowego koncertu raper zaprezentuje premierowo na żywo materiał ze swojego ostatniego albumu Opusi Dei. Dodatkowo gościnnie na scenie pojawią się Avi x Louis Villain, Alcomindz, Joda i WIATR. Obecnie w sprzedaży jest trzecia pula biletów w cenie 35 złotych.

#4 Freewill w Warszawie

Kiedy: 15 września 2019
Gdzie: Hydrozagadka, Warszawa
Bilety: 30-50 zł

Wybuchowy trapowo/rapowy/trapmetalowy duet prosto z Nowego Jorku. 15 września zawita do warszawskiej Hydrozagadki. Raperzy do Polski przyjadą w ramach swojej pierwszej europejskiej trasy koncertowej. Dla fanów treściwych, ciężkich brzmień wypełnionych basami Freewill to idealna propozycja na spędzenie niedzielnego wieczoru.

#5 Hip-Hop Fever 2 w Poznaniu

Kiedy: 21 września 2019
Gdzie: Arena, Poznań
Bilety: od 69 zł

Gorączka sobotniej nocy to przy tym za mało. 21 września w poznańskiej Arenie odbędzie się druga edycja Hip-Hop Fever, podczas której odbędą się 43. urodziny Rycha Peji, a także oficjalna premiera najnowszego wydawnictwa legendy polskiego rapu – G.O.A.T.

Na scenie oprócz Peji swoje koncerty zagrają: Lukasyno, Hemp Gru, Kaz Bałagane, Young Igi i PIH.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: