Paluch, Peja, Hemp Gru i Rasmentalism wypuścili NOWE TELEDYSKI!


27 listopada 2018

Podziel się newsem:

Porządna dawka polskiego hip hopu.

Bang! Mamy tutaj niezłe rapowe uderzenie! W sieci właśnie pojawiły się nówki sztuki od topowych polskich raperów. Paluch pokazał teledysk do singla „Ładni, Smutni Ludzie” promującego jego najnowszą płytę „Czerwony Dywan”, Hemp Gru wrzuciło klip do „Wizji Przyszłości”, a Rasmentalism w nowym, oldskulowym video zabiera nas do „Escape Roomu”.

A ponieważ od przybytku głowa nie boli, ponadto w sieci pojawił się tytułowy singiel promujący jubileuszową płytę Peji „25 godzin”. Tyle dobra na raz. <3 Sprawdźcie to! :)

PALUCH – ŁADNI, SMUTNI LUDZIE

RASMENTALISM – ESCAPE ROOM

HEMP GRU – WIZJA PRZYSZŁOŚCI

PEJA/SLUMS ATTACK – 25 GODZIN

Porządna dawka polskiego hip hopu. Bang! Mamy tutaj niezłe rapowe uderzenie! W sieci właśnie pojawiły się nówki sztuki od topowych polskich raperów. Paluch pokazał teledysk do singla „Ładni, Smutni Ludzie” promującego jego najnowszą płytę „Czerwony Dywan”, Hemp Gru wrzuciło klip do „Wizji Przyszłości”, a Rasmentalism w nowym, oldskulowym video zabiera nas do „Escape Roomu”. A […]

Hip hopowe koncerty w Twoje okolicy!

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →