MIYO, Young Igi i ich „Cały świat” to „kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce”.


06 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Ten kawałek powstał w ciągu 48 godzin znajomości artystów!

„Cały Świat” to kolejna kolaboracja duetu producenckiego MIYO, który tym razem do współpracy zaprosił młodego rapera Young Igi’ego! Od razu okazało się, że chłopaki nadają na tych samych falach, bowiem utwór powstał w błyskawicznym tempie!

Zadzwoniliśmy do Igora, proponując współpracę. Powiedział, że jak mu się spodoba pomysł na utwór to postara się za jakiś czas coś napisać dla nas. Kiedy wysłaliśmy mu naszą koncepcję kawałka, Igor oddzwonił po godzinie, że w 300% pasuje mu wszystko co zaproponowaliśmy i ma już wymyślone 90% tekstu.

Mówią Mafia Mike & Johny Black i zapowiadają kolejne kolaboracje, o których już niebawem będzie głośno!

To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Tworząc nasze piosenki przykładamy wyjątkową uwagę do sfery instrumentalnej a wokal w naszej muzyce traktujemy jako jeden z instrumentów, nie podstawę piosenki.

Do kawałka „Cały świat” powstał teledysk, który MIYO i Young Igi nagrali w Barcelonie – mieście wypełnionym po brzegi kulturą miejską, street artem i subkulturą skate. Realizacją teledysku zajęła się zaprzyjaźniona grupa MORT Video.

A przy okazji przypominamy, że Young Igi jest jedną z gwiazd nowego festiwalu na warszawskiej imprezowej mapie – Hip Hop Waves Warsaw, podczas którego wystąpią też Adi Nowak i Tommy Cash. Bilety na Hip Hop Waves Warsaw 2018 znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Ten kawałek powstał w ciągu 48 godzin znajomości artystów! „Cały Świat” to kolejna kolaboracja duetu producenckiego MIYO, który tym razem do współpracy zaprosił młodego rapera Young Igi’ego! Od razu okazało się, że chłopaki nadają na tych samych falach, bowiem utwór powstał w błyskawicznym tempie! Zadzwoniliśmy do Igora, proponując współpracę. Powiedział, że jak mu się spodoba […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.