Machine Gun Kelly zagra w Warszawie


09 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raper odwiedzi Polskę w ramach światowej trasy Hotel Diablo World Tour.

Machine Gun Kelly jest obecnie jedną z największych gwiazd amerykańskiego hip-hopu. Wszystkie jego dotychczasowe albumy trafiły do dziesiątki Billboardu.

Raper zdobył popularność za sprawą singla Alice in Wonderland i materiału Lace Up: The Mixtape, które ukazały się w 2010 roku.

Muzyka artysty, który w swojej twórczości nawiązuje też do młodzieńczych fascynacji rockiem i pop-punkiem w stylu Blink-182, przypadła do gustu szerszej publiczności, a wyścig o kontrakt z nim wygrał Diddy.

Machine Gun Kelly do tej pory wydał trzy albumy studyjne – Lace Up, General Admission oraz Bloom. Wszystkie płyty trafiły do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych.

Raper stara się wychodzić daleko poza szablony i stereotypy. Nie boi się współpracy z najjaśniej świecącymi gwiazdami popu (Camila Cabello, Hailee Steinfeld, James Arthur). W swojej twórczości regularnie eksperymentuje, zachowując jednak przy tym swój hiphopowy sznyt, dzięki któremu zdobył uznanie w oczach milionów fanów hip-hopu na całym świecie.

Bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku doczekamy się nowego wydawnictwa rapera. Artysta zdradził już jego tytuł – Hotel Diablo.

Na najnowszej międzynarodowej trasie, Hotel Diablo World Tour, artysta zaplanował jeden przystanek w Polsce – 11 września wystąpi w warszawskiej Progresji. Bilety do kupienia na stronie BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.