TOP 5 hip-hopowych koncertów, które musisz zobaczyć – luty 2020


11 lutego 2020

Podziel się newsem:

W rozpisce koncertowej na ten miesiąc znalazło się tyle wydarzeń, że ciężko zdecydować. Postanowiliśmy więc przygotować listę, aby było Wam łatwiej wybrać te najlepsze.

14.02.2020 – BonSoul w Poznaniu – Schron

TOP 5 Bonsoul

Kiedy: 14.02.2020
Gdzie: Poznań, Schron
Bilety: od 45 zł

Jeżeli nie macie pomysłu co robić w Walentynki, najlepszym rozwiązaniem będzie pierwsza pozycja w naszym TOP 5, jaką jest koncert Bonsona i Soulpete’a w poznańskim Schronie. Gwarantuję Wam, że będzie to niezapomniane wydarzenie, ponieważ Bonson na scenie daje z siebie zawsze 100%. Panowie aktualnie znajdują się w trasie koncertowej, promującej ich ostatnie wydawnictwo pod tytułem ReStart. Ostatni ich wspólny album jest zdecydowanie najdojrzalszym dyskografii duetu BonSoul. Ponadto, niebawem ukaże się także kolejny solowy krążek Bonsona, także możemy spodziewać się kilku nowych numerów.

BonSoul feat. Roma – Trucizna


14.02.2020 – Dwa Sławy w Lublinie – Klub Studencki Kwadrat

koncert dwa sławy

Kiedy: 15.02.2020
Gdzie: Lublin, Graffiti
Bilety: 45 zł, dostępne na Biletomat.pl

Kolejną walentynkową propozycją w naszym TOP 5 jest koncert Dwóch Sławów w Lublinie, którzy tuż po premierze swojej kolejnej płyty wyruszyli w trasę koncertową. Jak znam Radka i Astka, na ich koncertach dzieją się rzeczy niemożliwe. Ponadto panowie mają świetny kontakt z publicznością. Do tego należy dodać, że ostatnia płyta Dwóch Sławów jest naprawdę dobrym albumem z utworami, które na koncertach będą robiły niesamowitą robotę. Na Pokoleniu X2 znalazły się produkcje czysto trapowe, ale też EDM’owe podkłady. Więcej o krążku Dwóch Sławów przeczytacie tutaj.

Dwa Sławy – Pokolenie X2


15.02.2020 – Miejski Hip Hop Festiwal – Kraków, Hala Wisły

Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Kiedy: 15.02.2020
Gdzie: Kraków, Hala Wisły
Bilety: 89 zł, dostępne na Biletomat.pl

Kolejną propozycją w naszym TOP 5 będzie Miejski Hip Hop Festiwal w Krakowie, który zorganizowali twórcy legendarnego Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku. Ma być to objazdowa forma tego festiwalu, przygotowująca na festiwal w Giżycku. Do Krakowa przyjadą tacy raperzy jak chociażby ReTo, Żabson, Young Igi, Opał, Karian, White 2115, Rizi Beizeti, czy Białas. Możecie także posłuchać naszej playlisty, która pomoże przygotować się Wam na MHHF 2020.

Białas feat. Mata – Drift

21/22.02.2020 – Pouya w Krakowie i Warszawie – Klub Studio, Proxima

pouya na dwóch koncertach w w polsce

Kiedy: 21/22.02.2020
Gdzie: Kraków, Klub Studio/Warszawa, Klub Proxima
Bilety: od 89 zł, dostępne na Biletomat.pl

Do Polski powraca amerykański raper Pouya, który pojawi się w naszym kraju aż na dwóch koncertach, w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, dlatego te wydarzenie po prostu musiało znaleźć się w TOP 5. Raper znany jest przede wszystkim ze współpracy z takimi artystami jak Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell. Na polskich koncertach na pewno nie zabraknie ostatniego singla Kevina Pouyi pod tytułem life? … lol. Do tego numeru stworzony został poruszający, ponad 10 minutowy teledysk, a sam utwór przez portal hotnewhiphop.com został określony jako najlepszy w karierze rapera.

Pouya x Rocci – life? … lol


29.02.2020 – Słoń X Dope D.O.D. – Poznań, Klub Muzyczny B17

słoń i dope dod

Kiedy: 29.02.2020
Gdzie: Poznań, Klub Muzyczny B17
Bilety: od 45 zł

Jako ostatnią propozycje z naszego TOP 5 mamy dla Was połączenie, którego nie trzeba przedstawiać. 14 lutego ma ukazać się wspólna płyta hip-hopowych szaleńców, czyli Słonia i holenderskiego zespołu Dope D.O.D. Sick6Six będzie składać się z ośmiu kawałków, które wyprodukował nadworny producent holenderskiego składu – Chubeats. Wyjątkowy koncert odbędzie się w Stolicy Wielkopolski, czyli rodzinnym mieście Słonia.

Słoń x Dope D.O.D. – JCVD

W rozpisce koncertowej na ten miesiąc znalazło się tyle wydarzeń, że ciężko zdecydować. Postanowiliśmy więc przygotować listę, aby było Wam łatwiej wybrać te najlepsze. 14.02.2020 – BonSoul w Poznaniu – Schron Kiedy: 14.02.2020Gdzie: Poznań, Schron Bilety: od 45 zł Jeżeli nie macie pomysłu co robić w Walentynki, najlepszym rozwiązaniem będzie pierwsza pozycja w naszym TOP […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →