kadr z klipu do utworu „Tyfy Tyfy”

BonSoul ruszy w trasę koncertową z „Refluksem”


16 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 30 września wystartuje trasa koncertowa duetu BonSoul. Bonson i Soulpete ruszą w Polskę promować swój szósty album Refluks.

„Zbyt znani na podziemie, na mainstream za agrewywni”

Każdy słuchacz rapu, który kiedykolwiek zgłębił się nieco mocniej niż tylko mainstream, musiał słyszeć o duecie BonSoul. Bonson i Soulpete obrośli wręcz legendą jako ci, którzy, jak sami określili, są: „Zbyt znani na podziemie, na mainstream za agresywni”. Od początku współpracy duetowi nie brak mainstreamowych umiejętności i brzmienia, a jednocześnie swoim stylem i charakterem są „podziemni” do kości. Może dlatego tak mocno trafili do swoich słuchaczy, którzy może nie są tak liczni jak w przypadku wielu mainstreamowych artystów, ale zdecydowanie są niezwykle oddani. Kupują płyty, koszulki i bilety, śpiewając każdą linijkę tekstów na koncertach.

Fani będą musieli się jednak nauczyć nowych tekstów. Duet BonSoul szykuje bowiem nową, już szóstą w ich dyskografii płytę zatytułowaną Refluks, następcę ReStartu z 2019 roku. I trzeba przyznać, że mogą zmieniać się czasy, ale nie zmienia się BonSoul. Pierwszy singiel z Refluksu zatytułowany Wariacie, to zdecydowanie to, czego oczekiwali po szczecińsko-lubelskim duecie fani. Oldschoolowe brzmienie, wyraźny wokalny sampel w bicie i życiowy, gorzki tekst. Jak wracać, to właśnie w takim stylu. Premiera Refluksu już we wrześniu, a w ramach promocji płyty Bonson i Soulpete ruszą w trasę koncertową. Sprawdzajcie, gdzie zagrają i jak możecie dostać bilety na koncerty z trasy.

BonSoul (Bonson x Soulpete) – Wariacie

Kup bilety na trasę koncertową BonSoul!

Trasa Refluks Tour rozpocznie się 30 września w Poznaniu w klubie 2Progi, a zakończy w Sopocie 24 listopada w Sfinksie700. Promując Refluks, duet BonSoul odwiedzi także Kraków, Wrocław, Warszawę, Toruń, Łódź i Lublin. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę dat, miejsc, a także klubów. Bilety na każdy z tych koncertów są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Warto wspomnieć także, że do biletu VIP dodawany jest limitowany kufel oraz plakat, a ponadto taka wejściówka upoważnia do wejścia na koncert poza kolejką, a także daje możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Bonsonem i Soulpetem aparatem Instax.

BonSoul rusza w trasę koncertową z „Refluksem”

Już 30 września wystartuje trasa koncertowa duetu BonSoul. Bonson i Soulpete ruszą w Polskę promować swój szósty album Refluks. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? „Zbyt znani na podziemie, na mainstream za agrewywni” Każdy słuchacz rapu, który […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →