Pouya w lutym na dwóch koncertach w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Amerykański raper Kevin Pouya w lutym przyszłego roku wyruszy w europejską trasę koncertową, która obejmie dwa przystanki w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Kevin Pouya to pół Irańczyk, pół Kubańczyk, reprezentujący południową Florydę. Zadebiutował w 2012 roku jako osiemnastolatek, wydając mixtape zatytułowany Fuck It, dzięki któremu zyskał miano Underground Underdog.

Pouya opisywany jest jako „Zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow”. Raper znany ze jest ze współpracy z artystami takimi jak Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell, a jego najpopularniejszymi kawałkami są m.in. Get Buck, Scrubs czy 41.

Pouya – 41

1 lipca 2019 roku ukazał się najnowszy album rapera – The South Got Something to Say. Pochodzi z niego najnowszy singiel – life?…lol, do którego powstał 10-minutowy teledysk. Pouya opowiada w nim wzruszającą historię o nieszczęśliwej miłości. Zobaczcie:

Pouya – life? … lol

Pouya na dwóch koncertach w Polsce – bilety

Underdog z Florydy w lutym zawita do Polski w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Pouya wystąpi 21 lutego w krakowskim klubie Studio oraz dzień później, 22 lutego w Warszawie w klubie Proxima. Na scenie towarzyszyć mu będzie Boobie Lootaveli.

Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pouya - Kraków, Warszawa | 21-22.02.2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.