Tom Grennan nareszcie odwiedzi Polskę


05 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Tom Grennan jest utalentowanym Brytyjczykiem, który zabłysnął trzy lata temu, a jego debiutancka płyta zyskała ogromną popularność. Niby radiowy, ale jednak nie do końca leżący na laurach mainstreamu artysta już 18 kwietnia wystąpi na koncercie w Warszawie.

Tom Grennan – jeszcze alternatywa?

Miał być sportowcem, został artystą. Tom Grennan nie planował kariery wokalnej, ale kiedy skręcił w tę stronę, sprawy same nabrały tempa i właściwie postawiły go przed faktem dokonanym. Jego pierwszy album Lighting Matches okazał się przepustką do sławy, a także materiałem bardzo różnorodnym, poruszającym się po rejestrach z przeciwnej strony muzycznych inspiracji. Artysta zgrabnie przeskakuje z nostalgicznych i wręcz ckliwych ballad na numery, które aż kipią ogniem i energią. Sprawdza się w tym jego temperament, któremu daleko do osławionej brytyjskiej flegmatyczności. Wokalista zdziałał dużo – jako debiutant i muzyk w ogóle.

Tom Grennan

Tom Grennan – śpiewaj mi więcej

Po sukcesie swojej pierwszej płyty, artysta powoli odsłania zapowiedzi nowego materiału. Przez dwa lata sporo może się zmienić, więc może warto sprawdzić, co właściwie słychać u Toma Grennana? Póki co, trzy zaprezentowane przez niego single są przekrojem umiejętności i pokazem odnajdywania się w klimatycznych skrajnościach. Z tego wszystkiego niewymuszenie przebija się także brytyjskość artysty. Niech sobie śpiewa niewyraźnie, tak długo, jak będzie to brzmieć w TEN sposób.

Tom Grennan – Oh please

Tom Grennan – bo płyty to nie to samo

Premiera płyty muzyka jest zapowiedziana na 5 marca 2021 roku, więc wszyscy wybierający się na warszawski koncert zyskają dość czasu, by nauczyć się tekstów na pamięć. Występ w Proximie będzie oczywiście promocją wydawnictwa Toma Grennana, chociaż dotychczas wypuszczone single wykonały swoją robotę i tak naprawdę, znając ledwie trzy piosenki – chce się go usłyszeć na żywo.

Tom Grennan

Tom Grennan – 18 kwietnia, Warszawa – bilety

Artysta wystąpi w warszawskiej Proximie 18 kwietnia 2021 roku. Wejściówki na to wydarzenie są już w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Tom Grennan jest utalentowanym Brytyjczykiem, który zabłysnął trzy lata temu, a jego debiutancka płyta zyskała ogromną popularność. Niby radiowy, ale jednak nie do końca leżący na laurach mainstreamu artysta już 18 kwietnia wystąpi na koncercie w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →