Larkin Poe – siostrzany duet zagra w Polsce dwa koncerty


26 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Larkin Poe to formacja, która ma w sobie ten kobiecy pierwiastek, manifestujący jednocześnie siłę oraz wrażliwość. Siostry już tej zimy odwiedzą Polskę i dadzą dwa absolutnie wyjątkowe koncerty.

Larkin Poe – duet wielu talentów

Larkin Poe są siostrami, które nie tylko wykonują muzykę – one ją tworzą i kochają. To multiinstrumentalistki, producentki i artystki, obcują więc z dźwiękami naturalnie i od początku aż do samego końca. Chociaż w ich twórczości łatwo wyczuć wpływy podróży i odkrywania tajemniczych rejonów świata, to pozostaje tam bardzo wyraźny sznyt nostalgii za domem, południem USA i tym charakterystycznym amerykańskim klimatem.

Larkin Poe

Larkin Poe – muzyka dookoła świata

Najnowszy materiał sióstr to ciepły album, przepełniony aurą Ameryki znanej z filmów. Przeniesienie video na audio nie jest najprostsze i nie udaje się wszystkim, lecz Larkin Poe bez większego trudu namalowały ten muzyczny pejzaż. Czuć tam bluesa, zawiewa trochę rockandrollowym zacięciem, słychać też melancholię oraz rockowe grzmienie, zapowiadające, że Self Made Man to nie byle co, a album-petarda. Ta płyta to zarówno powrót do korzeni i ukłon w stronę tradycji, jak i odwrócenie się od niej plecami i interpretacja muzyki na nowo. Siostry z Larkin Poe łączą te dwie sprzeczności, prezentując wdzięczne, poetyckie brzmienie.

Larkin Poe – Shes Self Made Man

Larkin Poe – wyczekane koncerty

Najnowszy album siostrzanego duetu przyjął się świetnie, a polska publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć go aż dwukrotnie podczas europejskiej trasy zespołu. Larkin Poe przygotowały dla nas występy w dwóch miastach i już na ten moment nie boję się stwierdzić, że będą to koncerty bogate w emocje oraz prawdziwie poruszające widowisko. W jakich proporcjach mieszać uniwersalizm z przedziwną intymnością, by wypadło to naturalnie? Jak oczarować, głosem, sceniczną swobodą, tak, by zachwycić każdego? Rebecca i Megan Lovell to potrafią, a przy tym: pozostają skromne, a nie pretensjonalne.

Larkin Poe
fot.  Earthly Pursuits Photography

Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce – bilety

Larkin Poe – 28 lutego, Kwadrat, Kraków – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl
Larkin Poe – 1 marca, Proxima, Warszawa – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

Larkin Poe to formacja, która ma w sobie ten kobiecy pierwiastek, manifestujący jednocześnie siłę oraz wrażliwość. Siostry już tej zimy odwiedzą Polskę i dadzą dwa absolutnie wyjątkowe koncerty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →