Neck Deep odwiedzą Polskę! Zespół wkrótce zagra w Warszawie


26 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Neck Deep to grupa z rockowym zacięciem i głową otwartą na nowoczesne zagrywki. W ramach trasy ze swoim najnowszym krążkiem All Distortions Are Intentional zespół zagra w Warszawie już 1 lutego przyszłego roku.

Neck Deep – rock z walijskim akcentem

Jesteśmy w Wielkiej Brytanii, a dokładniej, w walijskim miasteczku Wrexham. To tam zawiązała się rockowa grupa Neck Deep, która w swojej muzyce nie boi się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. Zespół tworzy w swoim, swobodnym stylu, co na pewno przypadnie do gustu zarówno zatwardziałym fanom gitarowego grania, jak i miłośnikom bardziej popowych melodii. Lekkość, entuzjazm, energia – oto, co reprezentuje Neck Deep. Zespół ma w sobie tą charakterystyczną, magnetyczną manierę, która przyciąga i skupia uwagę – przekonajcie się o tym sami w lutym w warszawskiej Proximie.

Neck Deep

Neck Deep – rozbija klimat

Grupa właśnie wydała swój czwarty studyjny album zatytułowany All Distortions Are Intentional. Tytuł może prowadzić nas w stronę klimatu, który Brytyjczycy zamierzali uzyskać. Szumy? Zakłócenia? Zaburzenia i tak przecież elastycznych ram muzycznych konstrukcji? Neck Deep zgrabnie wywinął się z rockowych stereotypów, a krążek odniósł należny sobie sukces. Liczby nie kłamią, odtworzenia rosną, a fani z niecierpliwością czekają na koncerty. All Distortions Are Intentional już wkrótce wybrzmi na żywo podczas europejskiej trasy, a wówczas będziemy mogli wyłonić swojego faworyta spośród koncertowych wykonań.

Neck Deep – Lowlife

Neck Deep z powrotem w trasie

Przełożona trasa nie osłabiła entuzjazmu grupy, która wyczekuje na zbliżające się koncerty chyba z równym – jeżeli nie większym entuzjazmem niż ich fani. Zbliżające się występy będą debiutem Neck Deep z ich nowym materiałem, a więc najważniejszym testem dla płyty All Distortions Are Intentional. Jak sądzicie, jak utwory z tego krążku sprawdzą się w warunkach klubowych? Czy barierki wytrzymają wzrastające ciśnienie? Już w lutym widzimy się pod sceną – zapamiętajcie tą datę!

Neck Deep

Neck Deep – 1 lutego 2021, Warszawa – bilety

Zespół zagra w warszawskiej Proximie już 1 lutego przyszłego roku. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Neck Deep to grupa z rockowym zacięciem i głową otwartą na nowoczesne zagrywki. W ramach trasy ze swoim najnowszym krążkiem All Distortions Are Intentional zespół zagra w Warszawie już 1 lutego przyszłego roku. Neck Deep – rock z walijskim akcentem Jesteśmy w Wielkiej Brytanii, a dokładniej, w walijskim miasteczku Wrexham. To tam zawiązała się rockowa […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Neck Deep | 1 lutego 2021, Proxima, Warszawa

Biletomat.pl
115-130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.