TOP 10: na co czekamy – lipiec 2020

Podziel się newsem:

W lipcu czeka nas wiele ciekawych premier. Sprawdźcie, na jakie propozycje muzyczne, filmowe i serialowe czekamy w nadchodzącym miesiącu.

Lipiec 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie. Wśród premier muzycznych, filmowych i serialowych, które czekają nas w najbliższym miesiącu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W nadchodzących tygodniach odbywać się będą także kameralne, plenerowe koncerty. Sprawdźcie, na co czekamy w lipcu:

Muzyka – lipiec 2020

3 lipca – Hania Rani – Home w formie fizycznej

Hania Rani "Home" lipiec 2020

Home, czyli nowa płyta Hani Rani trafiła do serwisów streamingowych 29 maja. Fani fizycznych nośników musieli poczekać trochę dłużej. Krążek, na który składa się 13 kompozycji, w formie CD i na winylu trafi do sprzedaży już 3 lipca. Zanim to nastąpi zobaczcie najnowszy klip, który promuje wydawnictwo:

6 lipca – Dalajlama – Inner World

Dalajlama album lipiec 2020

Inner World to debiutancka płyta Dalajlamy, duchowego i politycznego przywódcy narodu tybetańskiego, który w 1989 roku został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Na wydawnictwo złoży się jedenaście utworów i będą to przede wszystkim melorecytacje tradycyjnych modlitw i mantr.

17 lipca – Ellie Goulding – Brightest Blue

Ellie Goulding Brightest Blue lipiec 2020

W lipcu swoją premierę będzie miała także nowa płyta brytyjskiej wokalistki Ellie Goulding. Brightest Blue jest podzielone na dwie części: pierwsza, zatytułowana Brightest Blue, druga nazywa się EG.0. Krążek do tej pory promują single: Close to Me, Flux, Hate Me, Worry About Me oraz Power. Przy tworzeniu materiału artystka współpracowała z takimi twórcami jak: Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, serpentwithfeed, Patrick Wimberly z Chairlift czy Jim Eliot.


Seriale – lipiec 2020

2 lipca – Warrior Nun – Netflix

Warrior Nun to nowy serial Netflixa, przy którym pracowała Agnieszka Smoczyńska. Polska reżyserka jest odpowiedzialna za dwa odcinki produkcji. Serial powstał na podstawie serii komiksów Warrior Nun Areala Bena Dunne’a.

8 lipca – Bezpaństwowcy – Netflix

Bezpaństwowcy to mocny, poruszający aktualne tematy serial o losach czterech nieznajomych osadzonych w areszcie imigracyjnym w samym sercu australijskiej pustyni. W produkcji występuje Cate Blanchett, która jest także jedną z producentek.

Sprawdź także: Netflix: co nowego pojawi się w lipcu 2020

16 lipca – W domu – HBO GO

W domu to projekt zrealizowany przez 16 rodzimych twórców filmowych, którzy stworzyli łącznie 14 krótkich odcinków przedstawiających życie w czasie pandemii. Swoje dzieła zaprezentują: Jacek Borcuch, Andrzej Dragan, Krzysztof Garbaczewski, Renata Gąsiorowska, Magnus von Horn, Paweł Łoziński, Jan P. Matuszyński, Tomek Popakul, Jerzy Skolimowski, Krzysztof Skonieczny, Małgorzata Szumowska / Michał Englert, Mariusz Treliński, Anna Zamecka / Sung Rae Cho i Xawery Żuławski.

W domu hbo lipiec 2020

Sprawdź także: HBO GO: co nowego pojawi się w lipcu 2020

31 lipca – The Umbrella Academy, sezon 2 – Netflix

Ostatniego dnia lipca na Netflix trafi kontynuacją hitowego serialu The Umbrella Academy, opowiadającego o rodzeństwie posiadającym super moce. Produkcja powstała na podstawie komiksu autorstwa Gerarda Waya, byłego wokalisty My Chemical Romance.


Filmy – lipiec 2020

1 lipca – Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa – HBO GO

Film dokumentalny o Banksy’m opowie o tym, jak wyjęty spod prawa artysta stworzył rewolucyjny ruch i imperium o wartości wielu milionów dolarów, podczas gdy jego tożsamość pozostała kompletną tajemnicą. Za reżyserię portretu kontrowersyjnego twórcy street artu odpowiada Elio Espana.

Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa lipiec 2020

Wydarzenia – lipiec 2020

Koncerty na Dziedzińcu – Poznań

Cykl kameralnych, plenerowych koncertów na Dziedzińcu poznańskiego klubu Tama rozpoczął się pod koniec czerwca. W nadchodzącym miesiącu wystąpią tam: Peja/Slums Attack, Coals, Sonbird, Lor, Tęskno, Mery Spolsky, Słoń i Piernikowski. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

lipiec 2020 tama

Lato w plenerze – Katowice

Cykl plenerowych koncertów odbywać się będzie również w Katowicach, na dziedzińcu klubu P23. W nadchodzącym miesiącu będziecie mogli uczestniczyć w koncertach takich artystów jak: Coals, Peja/Slums Attack, Donguralesko, Kartky, Mery Spolsky, Słoń i Sonbird. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

lipiec 2020

W lipcu czeka nas wiele ciekawych premier. Sprawdźcie, na jakie propozycje muzyczne, filmowe i serialowe czekamy w nadchodzącym miesiącu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →