Hania Rani zaprezentowała trzeci singiel z nadchodzącej płyty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Hania Rani podzieliła się kolejnym utworem, który znajdzie się na jej nowej płycie. Posłuchajcie tytułowego singla - Home.

Hania Rani przełożyła datę premiery nowego albumu

Jakiś czas temu na swoich social mediach Hania Rani poinformowała o tym, że jej druga solowa płyta Home ukaże się później niż początkowo zakładano. Zamiast 15 maja, nowego materiału posłuchamy dwa tygodnie później – 29 maja, wówczas album trafi do serwisów streamingowych. Fizyczne nośniki będą natomiast dostępne dopiero od 3 lipca.

Nie była to dla mnie łatwa decyzja, ale mam nadzieję, że okaże się słuszna. Dziękuję za zrozumienie tej sytuacji i za dalsze wspieranie mojej muzyki. W ciągu najbliższych tygodni zamierzam udostępnić Ci więcej nowej muzyki z albumu, więc pozostańmy w kontakcie.

Home – Hania Rani dzieli się tytułowym singlem z nadchodzącej płyty

Aby umilić dłuższy czas oczekiwania, artystka podzieliła się kolejnym, trzecim już singlem z nadchodzącej płyty. Po Leaving i F Major, przyszła kolej na tytułowy utwór – Home.

Jest to jedna z najstarszych kompozycji, które znajdą się na albumie, gdyż jej pierwsze szkice powstawały już w 2017 roku. Utwór można było usłyszeć podczas koncertów. Hania Rani zdecydowała się tutaj na zupełnie nową aranżację, z perkusją i kontrabasem oraz bardziej rozbudowaną sekcją fortepianu i głosu.

Piosenka opowiada o budowie nowego domu, w symbolicznym znaczeniu, po katastrofalnym wydarzeniu. To kompozycja pełna światła i nadziei na nowe rzeczy. Utwór jest również wezwaniem do ukochanego, aby powrócił, ale powrót niestety nie jest możliwy.

Posłuchajcie utworu Home Hani Rani:

Hania Rani – Home

Posłuchajcie też wykonania na żywo, sprzed dwóch lat:

Hania Rani podzieliła się kolejnym utworem, który znajdzie się na jej nowej płycie. Posłuchajcie tytułowego singla – Home. Hania Rani przełożyła datę premiery nowego albumu Jakiś czas temu na swoich social mediach Hania Rani poinformowała o tym, że jej druga solowa płyta Home ukaże się później niż początkowo zakładano. Zamiast 15 maja, nowego materiału posłuchamy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.