Hania Rani zaprezentowała piękny teledysk do utworu „F Major”


07 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

F Major to drugi singiel zapowiadający drugi solowy album Hani Rani – Home, który ukaże się w maju. Zobaczcie teledysk, który powstał w Islandii.

Hania Rani to polska pianistka, kompozytorka i wokalistka. W kwietniu 2019 roku ukazał się jej debiutancki solowy album Esja, wydany przez brytyjską wytwórnię Gondwana Records. Płyta zdobyła międzynarodowe uznanie i pozwoliła artystce koncertować na całym świecie.

Home – nowa płyta Hani Rani ukaże się już w maju

Teraz Hania Rani szykuje się do wydania drugiej płyty. W marcu poznaliśmy tytuł, datę premiery oraz pierwszy singiel – Leaving. Album zatytułowany Home ukaże się już 15 maja, ponownie nakładem Gondwana Records.

Wydaje mi się, że Home to druga część tej samej książki, której początkiem była Esja, muzyczne preludium do prawdziwej fabuły. Uważam, że Home to historia z zakończeniem, więc kolejna książka może opowiedzieć zupełnie inną. Ciągle szukam nowych sposobów wyrazu. Jestem ciekawy, gdzie Home poprowadzi mnie i moją muzykę

Hania Rani - Home - okładka płyty
Hania Rani – Home – okładka płyty

Hania Rani dzieli się drugim singlem z nadchodzącej płyty

W piątek Hania podzieliła się drugim singlem, który znajdzie się na płycie, a już dziś możemy podziwiać także przepiękny klip do utworu F Major. W teledysku w reżyserii Neelsa Castillona widzimy zapierające dech w piersiach krajobrazy Islandii oraz występy tancerek: Melliny Boubetra, Janiny Sarantsiny i Fanny Sage. Koniecznie zobaczcie:

Hania Rani – F Major

Premierze klipu towarzyszyło także kilka stworzonych specjalnie na tę okazję plakatów, autorstwa międzynarodowych twórców. Swoimi interpretacjami podzielili się Jamie Edler, Takanari Tazaki oraz Javi Aznarez, współpracujący z Wesem Andersonem.

Hania Rani - F Major
Plakat wykonany przez Javiego Aznareza, ilustratora Wesa Andersona

F Major to drugi singiel zapowiadający drugi solowy album Hani Rani – Home, który ukaże się w maju. Zobaczcie teledysk, który powstał w Islandii. Hania Rani to polska pianistka, kompozytorka i wokalistka. W kwietniu 2019 roku ukazał się jej debiutancki solowy album Esja, wydany przez brytyjską wytwórnię Gondwana Records. Płyta zdobyła międzynarodowe uznanie i pozwoliła […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →