Agnieszka Smoczyńska wśród twórców nowego serialu Netflixa – „Warrior Nun”

Podziel się newsem:

Warrior Nun to nowy serial Netflixa o zakonnicach walczących z demonami. Dwa z dziesięciu odcinków wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska. Zobaczcie zwiastun.

Reklama

Warrior Nun – nowy serial Netflixa, który współtworzyła Agnieszka Smoczyńska

Warrior Nun to nowy serial Netflixa opowiadający o zakonnicach walczących z demonami, który powstał na podstawie serii komiksów Warrior Nun Areala Bena Dunne’a. Twórcą adaptacji jest kanadyjski scenarzysta Simon Barry (znany chociażby z: Continuum: Ocalić przyszłość, Bad Blood czy Ghost Wars).

Produkcja składa się z 10 odcinków. Wśród reżyserów, odpowiedzialnych za poszczególne epizody znaleźli się Mathias Herndl, Sarah Walker, Jet Wilkinson, wspomniany wcześniej Simon Barry oraz Agnieszka Smoczyńska, która stanęła za kamerą dwóch odcinków.

W roli głównej bohaterki – Avy, zobaczymy portugalską aktorkę Albę Baptistę. Oprócz niej na ekranie pojawią się także: Oscar Foronda, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Thekla Reuten, Joaquim de Almeida oraz Sylvia De Fanti.

Serial zadebiutuje na platformie już 2 lipca. Zobaczcie zwiastun:

Warrior Nun – trailer


Agnieszka Smoczyńska to jedna z najbardziej docenianych za granicą polskich reżyserek. Jej filmy Fuga i Córki dancingu miały swoje premiery na międzynarodowych festiwalach filmowych Sundance i Cannes. W 2021 roku ma ukazał się jej pierwszy anglojęzyczny film – Silent Twins.

Warrior Nun to nowy serial Netflixa o zakonnicach walczących z demonami. Dwa z dziesięciu odcinków wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska. Zobaczcie zwiastun. Warrior Nun – nowy serial Netflixa, który współtworzyła Agnieszka Smoczyńska Warrior Nun to nowy serial Netflixa opowiadający o zakonnicach walczących z demonami, który powstał na podstawie serii komiksów Warrior Nun Areala Bena Dunne’a. Twórcą adaptacji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.