fot. Tomek Kaminski

The Dumplings zagrają w tym roku jeszcze jeden koncert – tym razem w Warszawie


18 września 2021

Podziel się newsem:

The Dumplings wrócą w tym roku jeszcze na chwilę na scenę, aby zagrać swój solowy, wyjątkowy koncert w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły!

The Dumplings niby na urlopie, ale nie do końca

The Dumplings niby są na muzycznym urlopie, ale chyba nie mogą już na nim za bardzo wytrzymać. Wraz z końcem 2019 roku duet tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia ogłosił, że zawiesza na jakiś czas swoją działalność, aby po sukcesie ich ostatniego albumu – Raj, oddać się pracy nad solowym materiałem. W przypadku Kuby – zrodził się z tego chociażby zespół Karaś/Rogucki i kilka producenckich współprac, zaś w przypadku Justyny – krążą pogłoski o solowym debiucie wokalistki, która sama nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów tego projektu.

The Dumplings – Przykro Mi

The Dumplings i ich nieśmiały powrót na scenę

Duet nie wytrzymał jednak długo bez sceny i tego lata dał swój pierwszy po przerwie koncert w Gdyni, w ramach cyklu Open’er Park. Jak sami twierdzą – granie dla publiczności po takim czasie sprawiło im tyle frajdy, że postanowili zagrać w tym roku jeszcze jeden koncert.

Kochani,
Nie jesteśmy w stanie zliczyć wiadomości, które dostaliśmy od Was po występie na Open’er Park, w których pytaliście nas o to, kiedy zagramy kolejny koncert… Długo się nad tym zastanawialiśmy, bo występ na Open’er miał być jedynym w tym roku. Ale postanowiliśmy nie być głuchymi na Wasze głosy, tym bardziej że nadal jeszcze nie wiemy kiedy powrócimy do regularnego koncertowania, dlatego wraz z Alter Art, organizatorem Open’er Park, podjęliśmy decyzję o zagraniu jeszcze jednego, wyjątkowego koncertu.
Zapraszamy,
Justyna i Kuba

The Dumplings koncert w Warszawie, Letnia Scena Progresji
The Dumplings – koncert na Open’er Park / Facebook

The Dumplings – koncert w Warszawie na Letniej Scenie Progresji, bilety

Duet The Dumplings zagra na Letniej Scenie Progresji w Warszawie już w najbliższą sobotę, 25 września. Bilety wciąż są w sprzedaży na stronie organizatora wydarzenia. Nie może Was tam zabraknąć!

The Dumplings koncert w Warszawie, Letnia Scena Progresji
The Dumplings – koncert w Warszawie, Letnia Scena Progresji

The Dumplings wrócą w tym roku jeszcze na chwilę na scenę, aby zagrać swój solowy, wyjątkowy koncert w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły! The Dumplings niby na urlopie, ale nie do końca The Dumplings niby są na muzycznym urlopie, ale chyba nie mogą już na nim za bardzo wytrzymać. Wraz z końcem 2019 roku duet tworzony przez […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →