Kamil Strudziński

Sopot Hip-Hop Festival startuje już w lipcu. To będzie potężne rapowe wydarzenie!


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Sopot Hip-Hop Festival w letniej odsłonie przywita Was konkretnym line-upem wraz z dawką solidnej energii. Już w połowie lipca Opera Leśna w Sopocie przekształci się w scenę dla wyjątkowych postaci z polskiej rap gry.

Sopot Hip-Hop Festival zagra już w lipcu

Już wkrótce startuje letnia odsłona dobrze znanego rapowego festiwalu. Jeżeli wziąć pod uwagę nastroje za granicą – zarówno u naszych sąsiadów z zachodu, jak i z południa, nie należy nastawiać się na koncertowe lato. Myśląc pozytywnie – jasne, wybierzemy się na imprezę pod chmurką, ale czy mamy co marzyć o większych eventach?

Sąsiedzi Polski odwołują swoje festiwale. Czarne chmury nad naszym festiwalowym latem, przeczytaj

Właściwie, czemu nie? Oczywiście, jeżeli pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to nie Open’er cz OFF, a wydarzenia na mniejszą i obecnie, rozsądniejszą skalę. Wszyscy oczywiście trzymamy kciuki ze gigantów, ale i tak wiemy, jak to się zakończy. Tymczasem, ponapawajmy się perspektywami na eventy takie, jak Sopot Hip-Hop Festival. Jeden dzień, jedno miejsce, lecz wielu artystów. Brzmi kusząco? Poczekajcie, aż usłyszycie, kto zagra na scenie w Operze Leśnej!

Paluch Sopot Hip-Hop Festival
Facebook/PaluchOficjalnie

Sopot Hip-Hop Festival – znamy line-up letniej imprezy

Znamy już niektórych artystów, którzy wystąpią podczas Sopot Hip-Hop Festival i uwierzcie, jest na co czekać. Dość, żeby powiedzieć, że wśród headlinerów jest Paluch, ostatnio bardzo aktywny na rapowej scenie, a także Kękę, który już pod koniec kwietnia wyda swój kolejny długogrający album. Artystów posłuchacie więc występujących odpowiednio: z Nadciśnieniem oraz SIARĄ. Na dokładkę, podczas trójmiejskiego festiwalu koncert da również TEDE – i on prawdopodobnie będzie flexować się nowym materiałem z wypuszczonego niespodziewanie krążka KA$ABLANCA. Oprócz starych wyjadaczy, nie zabraknie również młodego głosu w rap grze. Jednym z nich będzie Floral Bugs, który już wkrótce wypuści swój trzeci album zatytułowany analogicznie do poprzednich – Moja Sztuka. O klimat imprezy zadba DJ Soina, lecz bądźcie czujni, bowiem to nie koniec ogłoszeń.

Floral Bugs – Blask – Feat. Smolasty (prod. 4Money)

Sopot Hip-Hop Festival – 18 lipca 2021 – bilety

Sopot Hip-Hop Festival odbędzie się 18 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl

Sopot Hip-Hop Festival w letniej odsłonie przywita Was konkretnym line-upem wraz z dawką solidnej energii. Już w połowie lipca Opera Leśna w Sopocie przekształci się w scenę dla wyjątkowych postaci z polskiej rap gry. Sopot Hip-Hop Festival zagra już w lipcu Już wkrótce startuje letnia odsłona dobrze znanego rapowego festiwalu. Jeżeli wziąć pod uwagę nastroje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sopot Hip-Hop Festival | 18 lipca, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.