fot. brixuphoto

Sokół z singlem „Płaczemy pięścią w stół”


08 października 2021

Podziel się newsem:

Promocja nadchodzącego albumu Sokoła trwa. W Internecie opublikowano najnowszy singiel z płyty pt. NICPłaczemy pięścią w stół.

Sokół promuje NIC

Płaczemy pięścią w stół Sokoła to już czwarty singiel zwiastujący nadchodzącą płytę. NIC zadebiutuje na półkach sklepowych i streamingach 12 listopada. Produkcją Płaczemy pięścią w stół zajął się Kamil Kordawiecki.

Sokół – Płaczemy pięścią w stół

NIC już w listopadzie

Zbliżający się projekt Sokoła zaplanowano na 12 listopada. W oficjalnym sklepie wytwórni cały czas można kupić album NIC w dwóch wariantach: Deluxe i Deluxe Plus. Wersja Deluxe będzie zawierać bogatszą poligrafię i specjalne wydanie w porównaniu do edycji standardowej. Wersję Deluxe Plus – oprócz wcześniejszych dodatków – wzbogacono o dwa dodatkowe utwory.

Zobacz: Peja i założyciel Prosto nagrali wspólny numer

Sokołowi nie w smak dzielenie się wieloma informacjami przed płytą. Raper ujawnił dwójkę raperów, którzy wystąpili gościnnie na NIC. W pierwszym singlu zapowiadającym następcę debiutanckiego solowego materiału członka ZIP Składu wystąpił Sarius. Utwór nosi tytuł Cześć. Natomiast w piosence pt. Batoniki udzielił się Hodak. Pomiędzy tymi utworami pojawił się również Jednorożec, w którym gospodarza nie wsparli żadni goście. Jak do tej pory największą popularnością cieszy się kooperacja z Sariusem. Utwór zebrał niemal pięć milionów wyświetleń w dwa miesiące od premiery.

Sokół feat. Sarius – Cześć

To drugi solowy materiał w karierze rapera

Pierwszy solowy album szefa Prosto, mimo wieloletniego stażu na scenie, miał premierę dopiero w lutym 2019 roku. Płyta nazywa się Wojtek Sokół i osiągnęła status potrójnej platyny. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Hewra, PRO8L3M, Taco Hemingway czy Andrzej Zaucha. Żaden z utworów na Wojtku Sokole nie schodzi poniżej miliona odsłon na YouTube, natomiast najpopularniejszym singlem jest Napad na bankiet z Taco Hemingwayem i PRO8L3M-em. Większy wynik zainkasował wyłącznie singiel Chcemy być wyżej, który pierwotnie pojawił się na Projekcie Tymczasem.

Sokół feat. Taco Hemingway, PRO8L3M – Napad na bankiet

Promocja nadchodzącego albumu Sokoła trwa. W Internecie opublikowano najnowszy singiel z płyty pt. NIC – Płaczemy pięścią w stół. Sokół promuje NIC Płaczemy pięścią w stół Sokoła to już czwarty singiel zwiastujący nadchodzącą płytę. NIC zadebiutuje na półkach sklepowych i streamingach 12 listopada. Produkcją Płaczemy pięścią w stół zajął się Kamil Kordawiecki. Sokół – Płaczemy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →