materiały prasowe

Snoop Dogg zdradził datę premiery albumu jego supergrupy Mt. Westmore

Obserwuj nas na instagramie:

Supergrupa Mount Westmore w składzie Snoop Dogg, Ice Cube, E-40 i Too $hort wkrótce wyda album. Doggy Dogg zdradził premierę wspólnego wydawnictwa.

Snoop Dogg ujawnił premierę płyty Mount Westmore

Wczoraj na Instagramie Snoop Dogga pojawiła się oficjalna zapowiedź albumu grupy Mount Westmore, którą ze Snoopem współtworzą Ice Cube, E-40 i Too $hort. Legendarny raper z Long Beach zdradził, że krążek ukaże się na rynku we wtorek 7 czerwca. Informacji towarzyszy specjalne minutowe wideo. Zapowiedź obejrzano ponad dwieście sześćdziesiąt trzy tysiące razy.

Zobacz: Snoop Dogg usunął klasyki wytwórni Death Row ze streamingów. Wiemy, dlaczego

Pierwsze informacje o założeniu Mount Westmore pojawiły się już pod koniec 2020 roku. Jednak na pierwszy wspólny singiel fani musieli czekać do października 2021 roku. Wówczas legendy Zachodniego Wybrzeża opublikowały utwór Big Subwoofer wraz z teledyskiem. W marcu tego roku ukazał się kolejny singiel zatytułowany Bad MF’s.

Mount Westmore – Bad MF’s

W wywiadzie dla portalu Hot New Hip Hop, który przeprowadzono w zeszłym roku, Snoop Dogg nie krył ekscytacji projektem.

Jeśli zbierzesz razem legendy West Coastu, zawsze wydarzy się coś wielkiego. Cube, E-40, Short i ja jesteśmy i prowadzimy tę grę od lat. To idealny moment, ponieważ każdy z nas wnosi do gry autentyczne i nowe pomysły. Cała czwórka razem? To jest jakaś magia.

– zachwycał się Snoop

Dogg wydał już dwie płyty w tym roku

Muzyczna aktywność Snoop Dogga ostatnio nabrała tempa. W samym 2022 roku członek Mt. Westmore wydał już dwa projekty. Pierwszy z nich ukazał się 11 lutego. Album BODR składa się z osiemnastu piosenek, gdzie oprócz zwrotek gospodarza możemy usłyszeć The Game’a, DaBaby’ego, Nasa, T.I.’a, Wiza Khalifę czy nieżyjącego od lat Nate Dogga. Kolejny materiał dostępny w serwisach streamingowych to Metaverse: The NFT Drop, Vol. 1. Krążek składa się z jedenastu utworów, gdzie pojawili się również Kurupt, Willie Hutch oraz Devin The Dude.

Snoop Dogg – BODR – odsłuch albumu

Supergrupa Mount Westmore w składzie Snoop Dogg, Ice Cube, E-40 i Too $hort wkrótce wyda album. Doggy Dogg zdradził premierę wspólnego wydawnictwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Snoop Dogg […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →