kadr z teledysku

Wiz Khalifa – powstał film dokumentalny o raperze z Pittsburga

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach świętowania rocznicy od wydania Rolling Papers, debiutu Wiza Khalify, raper z Pittsburga doczekał się filmu dokumentalnego o swojej postaci. Sprawdź szczegóły.

Wiz Khalifa z własnym materiałem biograficznym

Producentem dokumentu o nazwie Still Rolling Papers jest HipHopDX. Film przygląda się jego spuściźnie i wpływowi, jaki wywarł na hip-hop w ciągu ostatniej dekady.

10 lat może brzmieć jak kawał czasu, ale wcale tego nie odczuwam. Ten album wciąż jest świeży. Mam dobre odczucia, gdy oglądam ten materiał o mnie. Spoglądam w swoją przeszłość i myślę: whoa, naprawdę zrobiłem coś niesamowitego.

– mówi Wiz Khalifa w zwiastunie swojego dokumentu

Nowy film dokumentalny jest dostępny na kanale youtubowym artysty. Zadebiutował tam dzisiaj (29 marca). Datą premiery projektu jest dokładnie 11 rocznica od wydania jego debiutanckiej płyty. Album ukazał się nakładem wytwórni Atlantic and Rostrum Records i sprzedał się nakładem 197,000 kopii w przeciągu pierwszego tygodnia od swojego wydania. Gościnnie biorą w nim udział tacy artyści jak: Chevy Woods, Curren$y czy Too $hort.

Still Rolling Papers zawiera ekskluzywne rozmowy m.in. ze Snoop Doggiem, Curren$y, Chevy Woods i wieloma innymi członkami kultowego kolektywu Taylor Gang. Dokument eksploruje tematy jak: wzrost kariery Khalify w Pittsburgu, prawdziwą historię stojącą za jego największym hitem – Black & Yellow, proces kreatywny za Rolling Papers i jeszcze więcej. Choć film skupia się głównie na tytułowej postaci, to jednak zawiera również to, jak grupa przyjaciół wzięła swoje największe marzenia we własne ręce i wybudowała jeden z najbardziej wpływowych movementów w historii hip-hopu.

Przeczytaj także: Cardi B pobiła kolejny rekord albumem Invasion Of Privacy – każda z piosenek pokryła się platyną

W ramach świętowania rocznicy od wydania Rolling Papers, debiutu Wiza Khalify, raper z Pittsburga doczekał się filmu dokumentalnego o swojej postaci. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wiz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →