fot. materiały promocyjne

Wiz Khalifa i Mia Khalifa ogłaszają współpracę. O co chodzi?


13 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański raper Wiz Khalifa i była aktorka filmów dla dorosłych szykują wspólne działania. Czy to wspólna muzyka, a może produkcja, z których zasłynęła Mia Khalifa?

Khalifa ogłasza współpracę z Khalifą

Niedawno polski raper Żabson rozwścieczył media zachowaniem w stosunku do byłej aktorki filmów pornograficznych Mii Khalify. Wrzucił do sieci ich wspólne zdjęcie, które podpisał „sidehoe”, nawiązując do treści jednego z jego ostatnich singli. Choć duet pogodził się po internetowej kłótni, wywołanej przez post Żaby, internet mu tego nie zapomniał. Gorzki posmak być może osłodzą wieści od amerykańskiego rapera Wiza Khalify, który również podzielił się fotografią z byłą gwiazdą filmów dla dorosłych, ale zrobił to z większą klasą.

„Wszyscy pokochacie tę współpracę Khalifa Kush, która nadchodzi z Mią Khalifą” – zapowiedział w mediach społecznościowych. Muzyk nawiązuje do odmiany marihuany Khalifa Kush, która weszła oficjalnie na rynek w 2016 roku. Markę promuje często w swoich utworach jako „KK”.

Co knuje Wiz Khalifa?

Fani spekulują, o co może chodzić w tajemniczej współpracy – wspólny utwór, a może film lub chociaż sesja na Only Fans? Kto wie – z pewnością zarówno Wiz, jak i Mia są fanami palenia marihuany, którą często pokazują w swoich treściach w sieci. Mogą mocno wykorzystać szum wokół ich współpracy. „Kiedyś żartowałem, że przez ich nazwiska powinni podjąć współpracę, ale nie sądziłem, że naprawdę się to wydarzy” – pisze jeden z rozbawionych fanów.

Wspólne nazwisko nie jest przypadkowe. Pseudonim libańsko-amerykańskiej aktorki nawiązuje do Wiza, którego jest wielką fanką i inspirowała się jego nazwiskiem, gdy wchodziła do branży. Po bardzo krótkim czasie od startu kariery Mia wycofała się z seks-biznesu, a dzisiaj działa w internecie jako modelka i influencerka, którą obserwuje na Instagramie ponad 27,6 milionów osób.

kadr z teledysku

Amerykański raper Wiz Khalifa i była aktorka filmów dla dorosłych szykują wspólne działania. Czy to wspólna muzyka, a może produkcja, z których zasłynęła Mia Khalifa? Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →