fot. wiki commons

Wiz Khalifa o paleniu marihuany z Michaelem Phelpsem: „Gość ma płuca Aquamana”


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Wiz Khalifa zdradził, że palił marihuanę z jednym z najwybitniejszych sportowców w historii. Chodzi o Michaela Phelpsa, zdobywcę 28 medali olimpijskich.

Nieoczekiwany narkotyczny crossover

Michael Phelps, pomimo bycia najbardziej utytułowanym sportowcem w historii Igrzysk Olimpijskich, od zawsze słynął ze swojego dość niezdrowego trybu życia. Dotyczy to także używania marihuany, na paleniu której pływak został przyłapany podczas imprezy studenckiej w Karolinie Południowej. Było to zaraz po powrocie Igrzysk z Pekinu, skąd przywiózł 8 złotych medali. Temat ten po latach poruszył ponownie raper Wiz Khalifa, który w rozmowie z „Daily Loud” przyznał, że palił kiedyś z Phelpsem:

Paliłem kiedyś z Michaelem Phelpsem. Całkiem fajne doświadczenie. Był super wyluzowany (…) Ten koleś ma płuca jak Aquaman. On kończy jointa po dwóch buchach.

Wiz Khalifa o paleniu marihuany z Michaelem Phelpsem

Legendarny olimpijczyk

Gdy media nagłośniły sprawę palącego marihuanę sportowca, amerykańska federacja pływacka zawiesiła go na trzy miesiące. Do legendy przeszły także znaczne zmiany wagi Phelpsa, który w przerwach między sezonami nie odmawiał sobie fastfoodów. Nie przeszkodziło mu to wszystko jednak w owocnej karierze. Mówimy bowiem o 23-krotnym mistrzu olimpijskim (łącznie 28 medali), 26-krotnym mistrzu świata (łącznie 33 medale) oraz wielokrotnym rekordziście świata na różnych dystansach i w różnych stylach. Biorąc pod uwagę dość nonszalancki stosunek Phelpsa do swojego zdrowia, a także formy fizycznej, należy rozpatrywać jego możliwości w ramach niezwykłego genetycznego daru. Co ciekawe, rodzice pływaka nie uprawiali sportu – ojciec jest emerytowanym policjantem, natomiast matka nauczycielką.

Wiz Khalifa zdradził, że palił marihuanę z jednym z najwybitniejszych sportowców w historii. Chodzi o Michaela Phelpsa, zdobywcę 28 medali olimpijskich. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →