fot. Steve Jennings / Wiki CC

Snoop Dogg dementuje słowa swojej rollerki blantów. Ile naprawdę pali raper?


07 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Snoop Dogg odniósł się do słów swojej osobistej rollerki blantów. Niedawno zasugerowała ona, że muzyk pali między 75 a 100 jointów dziennie.

Ile pali Snoop?

Jakiś czas temu w sieci zawrzało po wywiadzie, którego udzieliła osobista rollerka blantów Snoop Dogga. Gościła ona w podcaście Kyle’a i Jackie O, gdzie opowiadała o tym, ile jointów skręciła od początku pracy i ile mniej więcej raper pali dziennie. Renegade Piranha wyliczyła, że od 2016 roku, kiedy objęła stanowisko, skręciła ponad 450 tysięcy jointów. Dziennie natomiast skręca ich między 75 a 150. Co więcej, twierdziła, że dziennie zużywa pół funta marihuany, co w przeliczeniu daje około 227 gramów – na jednego jointa przypadają więc około 3 gramy. Choć liczby te brzmią astronomicznie, pokrywały się one ze słowami rapera, który w 2013 roku twierdził, że pali średnio 81 jointów dziennie. Najwidoczniej jednak stan rzeczy się zmienił, ponieważ na swoim Instagramie widocznie poirytowany całą sprawą Snoop Dogg zdementował rewelacje swojej pracowniczki.

Post na Instagramie Snoop Dogga

Raper dementuje rewelacje

Poirytowany Snoop Dogg zamieścił na swoim Instagramie film, na którym prezentuje liczbę wypalonych tego dnia jointów i cóż… daleko temu do 100, a nawet 75. Dołączył do tego krótki, aczkolwiek bardzo dosadny komentarz:

Powiedziała, że palę to wszystko w ciągu jednego dnia. Przestań kłamać. Kurwa, że niby wypalam całe to zioło w jeden dzień? Co ja jestem, pieprzona maszyna? Zobaczcie, to są dzisiejsze kiepy

– mówił Snoop zza kamery, prezentując 10 niedopałków.

No cóż, sądząc po tym, jak zdenerwowany jest Snoop, Renegade Piranha raczej długo już u niego nie popracuje, chociaż nie podejrzewamy też, by długo pozostała bezrobotna. Odmówilibyście pracy komuś, kto ma w CV wpis o pracy jako „osobista rollerka blantów Snoop Dogga”?

Snoop Dogg odniósł się do słów swojej osobistej rollerki blantów. Niedawno zasugerowała ona, że muzyk pali między 75 a 100 jointów dziennie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →