fot. wiki commons

Osobista rollerka blantów Snoop Dogga opowiedziała o jego nawykach


27 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Osobista rollerka blantów Snoop Dogga opowiedziała o nawykach rapera, a także zdradziła, ile jointów skręciła dla niego od 2016 roku.

Smoke weed everyday

Gdyby ktoś cię spytał, z czym kojarzy ci się Snoop Dogg, to prawdopodobnie, oprócz nielicznych, którzy powiedzą Still D.R.E., większość wskaże jednak marihuanę. Przez lata raper z Long Beach zapracował sobie na renomę, która w osobistym słowniku wielu osób stawia go jako synonim słowa „joint”. Jakiś czas temu wspomniał, że zatrudnia osobę na pełen etat do skręcania mu blantów. Nazwał to stanowisko PBR: Personal Full-Time Blunt Roller. Jak wygląda taka praca? Możemy się przekonać z podcastu Kyle’a i Jackie O.

Ręce pełen roboty

Renegade, bo tak przedstawia się zwijaczka jointów Snoopa, opowiedziała nieco o swojej pracy oraz o nawykach rapera. Wyliczyła, że od 2016 roku, kiedy zaczęła pracę, skręciła ponad 450 tysięcy jointów! Dziennie natomiast obecnie skręca między 75 a 150 blantów. Pokrywa się to ze słowami rapera, który latem tego roku twierdził, że pali średnio 81 jointów dziennie. Do ich stworzenia Renegade wykorzystuje około pół funta marihuany każdego dnia, co daje w przybliżeniu 227 gramów! Kontynuując tę matematykę, w skład jednego jointa Snoop Dogga wchodzą około 3 gramy suszu.

Rozmowa z rollerką blantów Snoop Dogga w podcaście Kyle & Jackie O

Inflacja dosięga każdego

Pierwsze szczegóły dotyczące pracy Renegade poznaliśmy kilka miesięcy temu, kiedy to Snoop Dogg poprawił informacje dotyczące pensji jego PBR podane przez profil UberFacts. Twierdzi, że z racji na inflację jest to więcej niż między 40 a 50 tysięcy dolarów rocznie, jak pierwotnie pisano.

Poniżej znajdziecie też wywiad, w którym po raz pierwszy Snoop Dogg wspomina o zatrudnianiu osoby do rollowania jointów:

Osobista rollerka blantów Snoop Dogga opowiedziała o nawykach rapera, a także zdradziła, ile jointów skręciła dla niego od 2016 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Smoke weed […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →