fot. getty images

Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: “To przez inflację”


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Snoop Dogg zatrudnia pracownika do zwijania blantów, ale ile mu płaci? To opłacalna robota – przez inflację fucha PBR jeszcze wzrosła.

Snoop Dogg gra w zielone

Rapera chyba nawet bardziej niż z jego własną muzyką kojarzy się z upodobania do marihuany, choć oczywiście, nikt mu zasług nie odbiera. Szczególnie że ostatnio sporo słychać o zawodowej aktywizacji Snoop Dogga – już wkrótce ukaże się album jego supergrupy Mount Westmore (w składzie zespołu również Ice Cube, E-40 i Too $hort), a w 2022 roku na jego konto trafiły już dwa projekty. Pod koniec marca potwierdziły się także plotki o jego wspólnym projekcie z BTS i chociaż utwór jeszcze nie ujrzał światła dziennego, to kiedy już wyjdzie – na bank zrobi furorę.

A co poza tym słychać u rapera? Inflacja uderzyła i w niego, a przynajmniej – w jego bliskich pracowników. Z powodu podwyżek cen legenda z Zachodniego Wybrzeża podniosła pensję swojemu osobistemu zwijaczowi blantów.

Snoop Doog ile płaci rolerowi blantów
fot. Owen Sweeney/Invision/AP

Zwijacz brzmi lepiej niż skręcacz. Ile zarabia personal full-time blunt roller (w skrócie PBR)?

Snoop Dogg o funkcji osobistego rolera blantów po raz pierwszy wspomniał w 2019 roku. W jednym z odcinków The Howard Stern Show ujawnił też, że utrzymanie tej funkcji kosztuje go od 40 000 do 50 000 dolarów rocznie. Stanowisko PBR-a wiąże się z dodatkowymi benefitami. Osoba zatrudniona na tej pozycji oprócz wynagrodzenia otrzymuje od swego pracodawcy tyle marihuany, ile zechce, a ponadto towarzyszy Snoopowi we wszystkich podróżach.

Jeśli jesteś świetny w czymś, co jest mi potrzebne, to cię zatrudniam.

– powiedział raper

Wczoraj raper odpowiedział na tweeta Uber Facts o wysokości zarobków PBR-a, w którym poinformował, że jego pensja wzrosła z powodu inflacji.

Osobisty zwijacz blantów musi wykazywać się przenikliwością i zawsze wiedzieć, kiedy ktoś ma akurat ochotę na jointa.

Ten skurwysyn ma nienaganne wyczucie czasu. To jego J-O-B – jego zawód. W jego CV jest napisane: co robisz? Jestem zwijaczem blantów, P-B-R, personalny zwijacz blantów.

– powiedział Snoop Dogg w wywiadzie

Snoop Dogg zatrudnia pracownika do zwijania blantów, ale ile mu płaci? To opłacalna robota – przez inflację fucha PBR jeszcze wzrosła. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Snoop […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →