fot. materiały prasowe

Snoop Dogg łączy siły z BTS. Wspólny utwór w drodze


29 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rapowa legenda z Long Beach potwierdziła, że wkrótce doczekamy się współpracy na linii Snoop Dogg – BTS. Raper podzielił się także opinią na temat k-popu.

Legenda Zachodniego Wybrzeża zerka na k-pop. Snoop Dogg stworzył utwór z BTS

W piątek ukazał się wywiad, którego udzielił Snoop Dogg dla The A.V. Club. W rozmowie Snoop Doggy Dogg wyznał, że jakiś czas temu zetknął się z twórczością zespołu k-popowego BTS. Raper nie szczędził miłych słów w kierunku artystów. Odniósł się także do zarzutów dotyczących tego, czy warsztat Koreańczyków jest odpowiedni, by sięgać po hip-hopowe brzmienie. W lipcu członek zespołu, Suga, wyznał, że zespół ma zamiar eksplorować ten gatunek muzyczny.

Zobacz: JAY-Z groził, że zerwie umowę z NFL, jeśli Snoop Dogg i Dr. Dre nie wystąpią podczas Super Bowl Halftime Show

To doświadczenie BTS, o którym ciągle mówicie. Pozwól, że oni ci o tym opowiedzą. To jest oficjalne jak sędzia z gwizdkiem. Uwielbiam ten świat rozrywki. To dobra muzyka. To jest klimat. Ja tworzę dobrą muzykę. Oni robią dobrą muzykę. I w ten sposób właśnie to realizujemy. O to zawsze chodziło – o zbliżenie naszych światów.

– powiedział.

Jeszcze na początku roku obecny właściciel Death Row Records wyznał w jednym z podcastów, że odrzucił propozycję gwiazd k-popu, by podjąć współpracę.

Mam grupę o nazwie BTS, która czeka na mnie, żebym zrobił z nimi piosenkę w tej chwili. Próbuję się zastanowić, czy mam na to czas.

– stwierdził Snoop.

Do powyższych słów Snoop Dogg odniósł się w rozmowie wspomnianej na początku. Raper zdał sobie sprawę, jak wielkiego formatu jest zespół, co wpłynęło na zmianę jego decyzji.

Doświadczam K-popu od dłuższego czasu, jestem związany ze światem muzycznym i sceną. W przeszłości nagrałem piosenkę z grupą o nazwie 2NE1. Daj spokój, to jest to, co robię.

Snoop Dogg & 2NE1 – Drop it like it’s hot LIVE

Rapowa legenda z Long Beach potwierdziła, że wkrótce doczekamy się współpracy na linii Snoop Dogg – BTS. Raper podzielił się także opinią na temat k-popu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →