kadr z klipu do utworu „From The D 2 The LBC” Eminema i Snoop Dogga

Eminem i Snoop Dogg zakończyli beef za sprawą Dr. Dre


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Eminem opowiedział o zakończeniu swojego beefu ze Snoop Doggiem, w którym – jak przyznaje – nie pamięta już, o co chodziło.

Wielkie nieporozumienie

Eminem był niedawno gościem podcastu SiriusXM, prowadzonego przez Paula Rosenberga, wieloletniego menadżera rapera. Podczas rozmowy poruszyli oni m.in. temat zakończonego już beefu ze Snoop Doggiem, o którym Em przyznał, że… już sam nie do końca pamięta, o co dokładnie chodziło. Na pewno cała sytuacja miała miejsce przy okazji nagrywania wspólnego utworu na Marshall Mathers LP zatytułowanego Bitch Please II, na którym udzielili się także Dr. Dre i Xzibit. Tak więc opisywana historia wydarzyła się ponad 20 lat temu (!):

Myślę, że w tamtym czasie doszło do nieporozumienia, jeśli chodzi o jego obecność na moim albumie. On chyba chciał później zrobić coś ze mną na swój album i być może podsunął ci [Rosenbergowi – przyp. red.] pomysł. Powiedziałeś coś w stylu: „cóż, najpierw posłuchajmy, co to za piosenka”, a on odebrał to w taki sposób, że nie będę z nim nagrywał

– Eminem dla SiriusXM.

Rosenberg odpowiedział na to dość krótko, twierdząc, że nie pamięta za bardzo, o co chodziło, ale na pewno nie o to, że Eminem uważał Snoopa za słabego rapera. Słysząc to, Shady dopowiedział, że zawsze podziwiał Dogga, a Doggystyle zmieniło jego życie.

Fragment rozmowy Eminema i Paula Rosenberga

Stan zdrowia Dr. Dre zmienił sytuację

Między Eminemem a Snoop Doggiem doszło jednak do ocieplenia relacji na początku 2021 roku. Od tego czasu zagrali wspólnie podczas Super Bowl, nagrali numer From The D 2 The LBC, który zaprezentowali na żywo podczas VMAs. Jak przyznał raper z Detroit, do ich pogodzenia doprowadził tętniak mózgu Dr. Dre:

Kiedy Dre trafił do szpitala, obaj stwierdziliśmy: „stary, to jest głupie jak cholera, żeby się teraz kłócić”

– Eminem dla SiriusXM.

Cóż, jak widać, można być z kimś skłóconym i nawet nie pamiętać, o co poszło.

Eminem, Snoop Dogg – From The D 2 The LBC (VMAs)

Eminem opowiedział o zakończeniu swojego beefu ze Snoop Doggiem, w którym – jak przyznaje – nie pamięta już, o co chodziło. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielkie nieporozumienie Eminem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →