kadr z klipu do utworu „From The D 2 The LBC” Eminema i Snoop Dogga

Eminem i Snoop Dogg zakończyli beef za sprawą Dr. Dre


15 września 2022

Podziel się newsem:

Eminem opowiedział o zakończeniu swojego beefu ze Snoop Doggiem, w którym – jak przyznaje – nie pamięta już, o co chodziło.

Wielkie nieporozumienie

Eminem był niedawno gościem podcastu SiriusXM, prowadzonego przez Paula Rosenberga, wieloletniego menadżera rapera. Podczas rozmowy poruszyli oni m.in. temat zakończonego już beefu ze Snoop Doggiem, o którym Em przyznał, że… już sam nie do końca pamięta, o co dokładnie chodziło. Na pewno cała sytuacja miała miejsce przy okazji nagrywania wspólnego utworu na Marshall Mathers LP zatytułowanego Bitch Please II, na którym udzielili się także Dr. Dre i Xzibit. Tak więc opisywana historia wydarzyła się ponad 20 lat temu (!):

Myślę, że w tamtym czasie doszło do nieporozumienia, jeśli chodzi o jego obecność na moim albumie. On chyba chciał później zrobić coś ze mną na swój album i być może podsunął ci [Rosenbergowi – przyp. red.] pomysł. Powiedziałeś coś w stylu: „cóż, najpierw posłuchajmy, co to za piosenka”, a on odebrał to w taki sposób, że nie będę z nim nagrywał

– Eminem dla SiriusXM.

Rosenberg odpowiedział na to dość krótko, twierdząc, że nie pamięta za bardzo, o co chodziło, ale na pewno nie o to, że Eminem uważał Snoopa za słabego rapera. Słysząc to, Shady dopowiedział, że zawsze podziwiał Dogga, a Doggystyle zmieniło jego życie.

Fragment rozmowy Eminema i Paula Rosenberga

Stan zdrowia Dr. Dre zmienił sytuację

Między Eminemem a Snoop Doggiem doszło jednak do ocieplenia relacji na początku 2021 roku. Od tego czasu zagrali wspólnie podczas Super Bowl, nagrali numer From The D 2 The LBC, który zaprezentowali na żywo podczas VMAs. Jak przyznał raper z Detroit, do ich pogodzenia doprowadził tętniak mózgu Dr. Dre:

Kiedy Dre trafił do szpitala, obaj stwierdziliśmy: „stary, to jest głupie jak cholera, żeby się teraz kłócić”

– Eminem dla SiriusXM.

Cóż, jak widać, można być z kimś skłóconym i nawet nie pamiętać, o co poszło.

Eminem, Snoop Dogg – From The D 2 The LBC (VMAs)

Eminem opowiedział o zakończeniu swojego beefu ze Snoop Doggiem, w którym – jak przyznaje – nie pamięta już, o co chodziło. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →