Activision Blizzard

Można zagrać postacią Snoop Dogga w „Call Of Duty”


20 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Twórcy Call Of Duty udostępnili użytkownikom rozszerzenie, w ramach którego można wcielić się w grze w postać Snoop Dogga. Pakiet zawiera także inne ciekawe dodatki dla graczy. Sprawdź!

Snoop Dogg jako postać w Call Of Duty

Snoop Dogg to od teraz postać, którą można grać zarówno w Call Of Duty: Vanguard, jak i w Call Of Duty: Warzone. Kooperację między twórcami gry a raperem ogłoszono w zeszłym miesiącu. Żeby stać się w grze Snoop Doggiem, trzeba nabyć Tracer Pack: Snoop Dogg Operator Bundle za niecałe 100 złotych. Jego postać ma w grze również swoją biografię.

Dorastał w Long Beach w Kalifornii. We wczesnym wieku zdał sobie sprawę, że ma talent do rapowania i postanowił przekuć to w karierę. Dzisiaj wciąż wydaje muzykę i pojawia się jako persona medialna w licznych programach, jednak w czasie wolnym walczy w Call Of Duty.

Postać ma w Call Of Duty unikalną ścieżkę rozwoju. Nowy zwiastun przedstawia artystę pokonującego swoich wrogów za pomocą cygara i butelki szampana.

Pakiet dodatków do gry, po nabyciu którego możemy zagrać Snoop Doggiem, zawiera również trzy legendarne bronie: karabin o nazwie West Coast Bling, SMG Tha Shiznit oraz karabin snajperski Bong Ripper. Rozszerzenie umożliwi graczom także wykonanie kończącego ruchu Finishizzle Movizzle.

Grając Snoopem, użytkownicy Call Of Duty będą mogli zdobywać bonusy za zabijanie, strzały w głowę, zabójstwa z biodra i wygrane. Te bonusy będą odblokowywały nagrody XP i PPSH-41 Weapon XP, a także dwa spraye, wizytówkę, naklejkę, emblemat, ozdobę na broń, ekskluzywną ozdobę do zabijania w Vanguard i cztery alternatywne stroje operatora.

W lutym tego roku Snoop Dogg ogłosił, że został szefem kultowej wytwórni Death Row Records, czyli labelu, w którym rozpoczynał swoją karierę 30 lat temu. Wcześniej w tym tygodniu, artysta wytłumaczył, dlaczego zdecydował się na usunięcie klasyków spod szyldu Death Row z platform streamingowych.

Twórcy Call Of Duty udostępnili użytkownikom rozszerzenie, w ramach którego można wcielić się w grze w postać Snoop Dogga. Pakiet zawiera także inne ciekawe dodatki dla graczy. Sprawdź! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →