Slowthai odwołuje swój występ na FEST Festival 2021


10 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejny cios dla wybierających się na FEST Festival 2021. Impreza startuje już jutro, a z line-upu wypadła kolejna gwiazda. Tym razem padło na Slowthaia.

Obostrzenia w natarciu

FEST Festival 2021 po wielu przejściach związanych ze zmianami obostrzeń i restrykcji oraz z przeciwnikami szczepień startuje już jutro. Impreza będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem w Polsce od czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa. Podczas, gdy wielu wątpiło w to, że się odbędzie, organizatorzy konsekwentnie ogłaszali kolejnych artystów, a line-up rósł w siłę. Wydawało się, że wszystko będzie na dobrej drodze, jednak z powodów obostrzeń z line-upu najpierw wypadli Princess Nokia (która jednak pojawi się na festiwalu) oraz headliner Rag’n’Bone Man, zastąpiony przez Paula Kalkbrennera. FESTa ominą także występy Molesty, Fishera czy KOKOROKO. Obostrzenia związane z COVID-19 dotknęły także Nothing But Thieves. Brytyjczycy musieli odwołać tegoroczny występ na festiwalu i przenieść go na następną edycję ze względu na restrykcje panujące w Wielkiej Brytanii. Ich miejsce zajął zespół Kensington.

Slowthai? Również nie w tym roku

Pech dotknął także Slowthaia. Raper miał wystąpić drugiego dnia festiwalu, czyli pojutrze. Brytyjczyk w Parku Śląskim jednak się nie pojawi. Artysta, który pół roku temu wydał swój drugi studyjny krążek, nie zagra w Chorzowie ze względu na obostrzenia i obowiązkową kwarantannę. Slowthai poinformował jednocześnie, że zobaczymy go w przyszłym roku. Nadal pozostaje pytanie, czy zagrożone są występy innych brytyjskich artystów, bowiem w line-upie FESTa znajdują się chociażby SOHN czy James Bay.

slowthai – VEX

Kto za Slowthaia?

Miejsce Slowthaia zajmie nie jeden, a dwóch raperów. Lukę w line-upie wypełni po nim duet Białas i White 2115. Panowie w maju wydali wspólny krążek noszący tytuł Diamentowy Las.

Slowthai odwołuje swój występ na FEST Festival 2021

Kolejny cios dla wybierających się na FEST Festival 2021. Impreza startuje już jutro, a z line-upu wypadła kolejna gwiazda. Tym razem padło na Slowthaia. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Obostrzenia w natarciu FEST Festival 2021 po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →