kadr z teledysku „Riri”

SBM Label odsłania tracklistę “Pretty Boy” White’a 2115


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już w tym tygodniu White 2115 wyda swój kolejny album zatytułowany Pretty Boy. W związku z rychłą premierą SBM Label opublikował tracklistę płyty razem z listą gości.

SBM publikuje tracklistę Pretty Boy

Dziś w okolicach godziny 15:00 SBM Label zdradził kolejne szczegóły dotyczące zbliżającego się wydawnictwa od White’a 2115. Wytwórnia opublikowała pełną tracklistę płyty wraz z listą gości. Na nadchodzący materiał Łajciora składa się czternaście piosenek oraz dwa bonusowe utwory. Oprócz gospodarza usłyszymy również Kinniego Zimmera, Palara i Białasa.

White 2115 – Pretty Boy – tracklista albumu

 1. Intro
 2. 18
 3. Broly
 4. RiRi
 5. Pierwszy raz feat. Kinny Zimmer
 6. Easy Rider
 7. Milanów Callin’ feat. Palar
 8. Pretty Boy
 9. Bulletproof
 10. Najmłodszy Łajcior
 11. Buch na dwóch feat. Białas
 12. Sąsiedzi
 13. Afterparty
 14. Śliczny chłopiec

Bonus tracki:

15. Booker
16. Traplife

Zobacz: White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć Pretty Boy nie miał jeszcze premiery

Pretty Boy zadebiutuje na sklepowych półkach i w serwisach streamingowych w najbliższy piątek, 24 czerwca. W sklepie wytwórni cały czas można zamówić krążek w przedsprzedaży.

white 2115 pretty boy
okładka albumu Pretty Boy, SBM Label 2022. Fot. Paweł Miśko, artwork Tomek Kudlak

White 2115 rozgrzeje scenę XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jedna z najstarszych imprez hip-hopowych w kraju, tj. Mazury Hip Hop Festiwal. Będzie to już dwudziesta edycja wydarzenia. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z zaproszonych artystów jest właśnie White 2115 oraz współzałożyciel SBM – Białas, a także Jan-rapowanie. Oprócz zawodników stołecznego labelu podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal wystąpią również m.in. Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Oliwka Brazil, Gibbs czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– czytamy w opisie wydarzenia.

Już w tym tygodniu White 2115 wyda swój kolejny album zatytułowany Pretty Boy. W związku z rychłą premierą SBM Label opublikował tracklistę płyty razem z listą gości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →