Sanah zmienia kierunek muzyczny o 180 stopni?! PRO8L3M producentami nadchodzącej EPki


01 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na Instagramie sanah pojawiło się tajemnicze zdjęcie ze studia przedstawiające hip-hopowy duet PRO8L3M. S4N4H EP nadchodzi!

sanah zaskakuje. Artystka wkracza w świat hip-hopu

Ostatnio w redakcji nieco utyskiwaliśmy na kierunek, który obrała sanah. Szybko okrzyknięta fenomenem polskiej sceny alternatywnej, artystka dała się poznać i polubić głównie za sprawą prostoty i nienachalnej szczerości w swoich tekstach, a także poruszających, pełnych emocji i nostalgii melodii. Szybko stała się twarzą polskiego mainstreamu – niestety coraz bardziej nachalną. To, co wcześniej wzbudzało w twórczości Sanah autentyczne emocje, dziś staje się powtarzalne i przewidywalne, a naturalną dotąd wrażliwość tekstów artystki zalała fala męczącej już infantylności.

sanah – 2:00, posłuchaj

Taśmowe wręcz wypuszczanie nowych wydawnictw przez sanah doprowadziło do tego, że artystka od jakiegoś czasu nie jest już w stanie nas niczym zaskoczyć, bowiem wciąż obraca się wokół tej samej stylistyki, w ramach której przedstawia się nam jako zraniona dziewczyna, która nie potrafi ulokować odpowiednio swoich uczuć. Jeden album w tej konwencji byłby spoko, ale EPka, album, kolejna EPka, reedycja albumu i jeszcze jeden album, którego premiera już widnieje na horyzoncie – to już trochę przesada.

Jednak pisząc, że chcielibyśmy w końcu dostać od sanah coś odmiennego, nie spodziewaliśmy się aż takiej muzycznej rewolty z jej strony. Jak widać – artystka ma jeszcze sporo do zaoferowania i potrafi zaskoczyć!

Ale jazz! sanah i PRO8L3M razem w studiu

Wczoraj wieczorem na Instagramie sanah wylądowało bowiem intrygujące stories, przedstawiające… duet PRO8L3M w studiu! Zdjęcie, na którym widniał jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w polskim hip-hopie zostało dodatkowo opatrzone wymownym napisem „WORK IN PROGRESS. #s4n4hEP”. Co ciekawe, stories zniknęło równie szybko, jak zostało opublikowane, jednak w sieci wciąż można znaleźć sporo screenów.

sanah PRO8L3M EPka S4N4H
sanah i PRO8L3M razem w studiu

Wygląda na to, że Oskar i Steez będą odpowiedzialni za nową EPkę artystki, która prawdopodobnie będzie nosić tytuł S4N4H. Jeśli to prawda – znając bezkompromisowość, z której słynie PRO8L3M, możemy się spodziewać diametralnego, stylistycznego zwrotu w karierze sanah. Kto wie, być może zaowocuje on najciekawszym wydawnictwem tego roku? Z takiego połączenia różnorodnych styli i odmiennych gatunków ma szansę wyjść coś naprawdę ciekawego.

Fani sanah podzieleni. Co to ten PR0B3EM?

Jednak nie wszyscy fani artystki są co do tego zgodni. Na grupach zrzeszających fanów sanah na Facebooku rozgorzały żywe dyskusje, w których zdania są podzielone. Jedni są zachwyceni nadchodzącą współpracą swojej idolki, jednak po drugiej stronie barykady stoją ci, których fuzja emocjonalnej Zuzy i kąśliwego hip-hopu niezbyt przekonuje. Znaleźli się również i tacy, którzy pytają: „Co to ten PR0B3EM?”.

Niemniej jednak, my z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy sanah z duetem PRO8L3M i liczymy na powiew muzycznej świeżości!

sanah, Vito Bambino – Ale jazz!, posłuchaj

Prima Aprilis! Uważaj, bo się pomylisz ;)

Na Instagramie sanah pojawiło się tajemnicze zdjęcie ze studia przedstawiające hip-hopowy duet PRO8L3M. S4N4H EP nadchodzi! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM sanah zaskakuje. Artystka wkracza w świat hip-hopu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →