sanah publikuje nowy singiel i zapowiada finalną wersję debiutanckiego albumu


16 października 2020

Podziel się newsem:

sanah dzieli się kolejnymi nowościami. Jej debiutancki album Królowa Dram niebawem ukaże się w rozszerzonej wersji, a dziś w sieci pojawił się tytułowy singiel z nadchodzącej EPki Bujda. Sprawdźcie!

Już w następny piątek, 23 października, ukaże druga EPka sanah, zatytułowana BUJDA, na której znajdzie się 8 utworów. O szczegółach minialbumu pisaliśmy tutaj.

Dziś artystka podzieliła się kolejnym singlem. Tym razem wybór padł na tytułową BUJDĘ. Posłuchajcie utworu i zobaczcie towarzyszący mu teledysk:

sanah – BUJDA

sanah – album Królowa dram w finalnej wersji

Oprócz EPki, niebawem ukaże się jeszcze jedno wydawnictwo od sanah. Na 6 listopada zapowiedziana jest premiera finalnej wersji jej debiutanckiego albumu Królowa dram, na którym znajdą utwory, które nie trafiły na podstawową wersję krążka.

Będą to: debiutancki singiel sanah Bez słów, nagrane w domu demo róże i medley utworów Dawida Podsiadło projekt nieznajomy nie kłamie, za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Najlepsze Nowe Wykonanie. Nie zabraknie także nagrań live – akustycznego Szampana dla Radia MUZO.FM i domowych wersji Siebie zapytasz i Invisible Dress (czyli Królowej dram po angielsku) z sesji VEVO DSCVR at Home. Wisienką na torcie będzie zupełnie nowa kompozycja – Pora roku zła.

CD 1

 1. Początek
 2. Królowa dram
 3. To ja a nie inna
 4. Siebie zapytasz
 5. Melodia
 6. Szampan
 7. Łezki me
 8. Proszę
 9. Proszę pana
 10. Oto cała ja
 11. 2/10
 12. Sama
 13. Koniec

CD 2

 1. Piękno tej niechcianej
 2. Cząstka
 3. Koronki
 4. Idź
 5. Solo
 6. Aniołom szepnij to
 7. Pora roku zła
 8. róże (demo w domu)
 9. projekt nieznajomy nie kłamie
 10. Invisible dress (live for Vevo DSCVR)
 11. Bez słów
 12. Siebie zapytasz (live for Vevo DSCVR)
 13. Szampan (live for Radio Muzo.FM)
sanah Królowa dram final edition
okładka albumu

Oba nadchodzące wydawnictwa sanah możecie zamawiać w preorderze pod tym linkiem.

sanah dzieli się kolejnymi nowościami. Jej debiutancki album Królowa Dram niebawem ukaże się w rozszerzonej wersji, a dziś w sieci pojawił się tytułowy singiel z nadchodzącej EPki Bujda. Sprawdźcie! Już w następny piątek, 23 października, ukaże druga EPka sanah, zatytułowana BUJDA, na której znajdzie się 8 utworów. O szczegółach minialbumu pisaliśmy tutaj. Dziś artystka podzieliła […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →