Rusza nowy projekt dla młodych artystów – FONOBO Pitcher

Obserwuj nas na instagramie:

Wytwórnia FONOBO Label startuje z nową, muzyczną inicjatywą, skierowaną do młodych, obiecujących twórców. Sprawdźcie o co chodzi!

Nowa akcja FONOBO Label, skierowana do młodych artystów

Właśnie wystartował zupełnie nowy projekt wspierający młodych artystów. Z alternatywą dla cieszącego się dużą popularnością My Name Is New wytwórni Kayax, wychodzi inna, polska wytwórnia – FONOBO Label, pod której skrzydłami są tacy artyści jak Ralph Kaminski, Olga Polikowska, Stach Bukowski, NOŻE i wielu innych.

W połączeniu doświadczenia wytwórni, związanego z wieloletnią pracą z artystami oraz nowego brandu w serwisach streamingowych – Pitchera powstała inicjatywa FONOBO Pitcher. W jej ramach, młodzi artyści mają szansę uzyskać profesjonalną pomoc w wypromowaniu swojej twórczości.

Co otrzymają laureaci FONOBO Pitcher? Wytwórnia wyda im profesjonalnie single, które pojawią się we wszystkich dostępnych na rynku serwisach streamingowych oraz na playlistach Pitchera. Dodatkowo, FONOBO gwarantuje wsparcie w wyprodukowaniu utworu, oferuje promocję w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych, a także pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów.

Zgłoś się do FONOBO Pitcher!

Brzmi dobrze? Zatem nie zwlekajcie! Już dziś możecie się zgłosić do FONOBO Pitcher. Wyślijcie swoje zgłoszenie zawierające gotowe utwory i demówki (najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a) na adres demo@fonobo.pl, w tytule wpisując “FONOBO Pitcher”.

Pierwszy artysta, który wyda swój singiel pod szyldem FONOBO Pitcher zostanie ogłoszony już 26 maja 2020 roku. Rytmy.pl są patronem medialnym projektu. Zachęcamy Was do śledzenia jego rozwoju!

FONOBO Pitcher

Wytwórnia FONOBO Label startuje z nową, muzyczną inicjatywą, skierowaną do młodych, obiecujących twórców. Sprawdźcie o co chodzi! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nowa akcja FONOBO Label, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →