The Cassino zasilają szeregi FONOBO Label i prezentują nowy singiel „Wiosna”


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Idzie wiosna, a wraz z nią pozytywne wibracje i nowości muzyczne. Prawdziwie wiosenny hit zaprezentował również zespół The Cassino.

The Cassino to soczysta dawka sentymentalnego indie rocka, który w swoim brzmieniu przypomina najlepsze wyspiarskie bandy. Ich siła to bezpretensjonalny, młodzieńczy sznyt oraz emocjonalność w poruszających tekstach, które podkreśla wyjątkowy głos ich autora i wokalisty – Huberta Wiśniewskiego.

The Cassino Męskie Granie
Fot. LIVE / Damian Kramski

The Cassino dołączają pod skrzydła FONOBO Label

Chodź na scenie The Cassino działają już od siedmiu lat, to 2019 rok zdawał się być da nich przełomowy. To wtedy ukazała się ich druga EPka, która przyniosła jak dotąd dwa największe przeboje zespołu – Nie w tym Mieście oraz Zima.

Grupa zaprezentowała się również podczas zeszłorocznej edycji największego festiwalu showcase’owego w Polsce – Enea Spring Break. Świetny występ w Poznaniu dał im przepustkę na Scenę Ż minionej edycji Męskiego Grania, co z kolei finalnie doprowadziło do podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią FONOBO Label.

Nowy singiel, zapowiadający debiutancki album The Cassino – Wiosna

Mamy już zatem pewność, że debiutancki album The Cassino nadchodzi coraz większymi krokami. Jego przedsmak możecie posłuchać już dzisiaj! Zespół podzielił się bowiem swoim zupełnie nowym singlem Wiosna. Zobaczcie teledysk do tego energetycznego utworu!

W końcu nadszedł dzień, w którym możemy się z Wami podzielić naszym nowym singlem! Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie będzie to dla Was chwila wytchnienia, a Wiosna, nie tylko w dosłownym sensie, wkrótce nadejdzie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.