Olga Polikowska wspólnym utworem z Gverillą zapowiada debiutancki album


10 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Olga Polikowska nie zwalnia tempa, a jej debiutancki longplay nadchodzi coraz większymi krokami! Artystka zaprezentowała właśnie kolejny singiel.

Olga Polikowska we wspólnym utworze z Gverillą

Obiecaj to kolejny, taneczny kawałek którym dzieli się Olga Polikowska. Artystka zdradza, że to utwór, który na swoją premierę czekał aż dwa lata. Dlaczego tak długo? Od samego początku Olga czuła, że jest w nim miejsce dla gościa.

Gverilla chodził mi po głowie nieustannie, ponieważ jego flow idealnie pasuje do vibe’u tego kawałka. Kiedy w końcu udało nam się spotkać, to wniósł do niego jeszcze więcej świeżej energii niż sobie wyobrażałam. Spotkanie z nim uważam za jedno z najciekawszych w mojej karierze. Było bardzo inspirujące.

Olga Polikowska Gverilla Obiecaj

Jak widać – warto było czekać, a współpraca Olgi z Gverillą okazała się strzałem w dziesiątkę. Obiecaj to utwór o subtelnym, sensualnym charakterze z tanecznym vibem, w którym słychać inspiracje muzyką taneczną sprzed lat. Dodatkowo, gościnna zwrotka Gverilli dodała mu sporo świeżości. Posłuchajcie sami!

Olga Polikowska – Obiecaj


Olga Polikowska i Grevilla wykonują Obejcaj live we własnych domach

Olga Polikowska nagrała również wyjątkową wersję live singla Obiecaj. Wraz z Grevillą zaśpiewała swój najnowszy utwór na żywo, a muzycy w składzie: piano – Piotr Kępa, bas – Adam Świerczyński, gitara – Jeremiasz Hendzel, spd-sx – Patryk Walczak oraz trąbka – Kuba Łupiński zagrali z własnych domów. W teledysku możecie również podziwiać domowy taniec Pauliny Maciejewskiej i Tomka Nakielskiego. Zobaczcie to wyjątkowe wykonanie!


Koniecznie sprawdźcie również poprzednie single zapowiadające debiutancki album Olgi Polikowskiej! Utwór Patrz dostarczy Wam nie mniej tanecznych doznań, co Obiecaj, z kolei Szum wprowadzi w Was w chilloutowy wakacyjny nastrój.

Olga Polikowska nie zwalnia tempa, a jej debiutancki longplay nadchodzi coraz większymi krokami! Artystka zaprezentowała właśnie kolejny singiel. Olga Polikowska we wspólnym utworze z Gverillą Obiecaj to kolejny, taneczny kawałek którym dzieli się Olga Polikowska. Artystka zdradza, że to utwór, który na swoją premierę czekał aż dwa lata. Dlaczego tak długo? Od samego początku Olga […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także