Olga Polikowska powraca w nowej odsłonie

Podziel się newsem:

To będzie jej rok! Olga Polikowska właśnie podzieliła się nowym singlem, który zapowiada jej debiutancki album. Posłuchajcie!

Już podczas ostatniej rozmowy z Olgą Polikowską, artystka zdradziła nam, że intensywnie pracuje nad materiałem na swój pierwszy długogrający album. Wtedy była po premierze chilloutowego, wakacyjnego singla Szum. Tym razem jest o wiele bardziej tanecznie!

Przeczytaj wywiad z Olgą Polikowską

Patrz – nowy, taneczny singiel Olgi Polikowskiej

Patrz to luźna refleksja na temat schematów, które towarzyszą ludziom na co dzień. Artystka tłumaczy, że żeby zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne, wystarczy otworzyć umysł i zacząć patrzeć szerzej. Dlaczego by przy okazji tego nie potańczyć? Przecież taniec to jeden z najbardziej skutecznych źródeł endorfin!

Odpalcie zatem najnowszy singiel Olgi Polikowskiej i dajcie się ponieść tym imprezowym rytmom, nad którymi wokalistka pracowała z Suwalem i DJem Eprom.

Debiutancki album Olgi Polikowskiej – premiera wiosną 2020

Patrz, to nie tylko nowy, świeży powrót Olgi Polikowskiej. To również zapowiedź debiutanckiego albumu artystki! Choć można by rzec, że wokalistka zadebiutowała już rok temu EPką Blask, jednak wiosną tego roku ukaże się jej pierwszy pełnoprawny, długogrający album. Złoży się na niego wypadkowa synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej, czyli tego za co do tej pory pokochaliście Olgę. Jest na co czekać!

Olga Polikowska

To będzie jej rok! Olga Polikowska właśnie podzieliła się nowym singlem, który zapowiada jej debiutancki album. Posłuchajcie! Już podczas ostatniej rozmowy z Olgą Polikowską, artystka zdradziła nam, że intensywnie pracuje nad materiałem na swój pierwszy długogrający album. Wtedy była po premierze chilloutowego, wakacyjnego singla Szum. Tym razem jest o wiele bardziej tanecznie! Przeczytaj wywiad z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.