Olga Polikowska zapowiada debiutancki album dwoma nowymi singlami


03 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Olga Polikowska powraca z dwiema nowościami, zapowiadającymi jej debiutancki album. Single Teraz Wiem i Hej Ty są już dostępne. Posłuchajcie!

Reklama

Olga Polikowska – debiutancki album coraz bliżej

Olga Polikowska zaliczyła mini urlop, ale zdaje się, że tylko po to, aby wrócić z podwójną mocą. I to dosłownie! Artystka w tym roku obsypuje nas kolejnymi singlami, które stopniowo odsłaniają kolejne karty jej zapowiadanego od dawna debiutanckiego longplay’a.

Wokalistka zrobiła swoim fanom apetyt na długogrającą płytę już w zeszłym roku wydając dobrze przyjętą EPkę Blask. Ta była jednak tylko przedsmakiem przed tym, co jej artystyczna dusza faktycznie w sobie kryje.

Olga Polikowska
Olga Polikowska

Olga Polikowska powraca aż z dwoma singlami

Olga Polikowska oddzieliła stanowczą kreską okres EPki Blask i wchodzi na nową drogę – jeszcze bardziej elektroniczną i taneczną niż do tej pory, choć wciąż ze sporym pierwiastkiem poruszającej melancholii. Właśnie takie są jej dwa najnowsze single. Teraz wiem i Hej Ty, ukazały się tydzień po tygodniu, można by rzec – w ramach blackfriday’owego gratisu. Sprawdźcie, co nowego u Olgi.

Olga Polikowska – Teraz Wiem, zobacz teledysk

W utworze Teraz wiem współczesne r’n’b spotyka się z balladowym wokalem. Ta piosenka jest o tym, że nie wszystko zawsze jest takie, jakie mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czasami najlepszym wyjście jest to, żeby się z tym pogodzić i ze spokojem czekać na lepszy wiatr.

Olga Polikowska – Hej Ty, posłuchaj

Z kolei Hej Ty to piosenka, którą artystka zadedykowała samej sobie, aby zawsze mogła pamiętać o tej Oldze, jaką jest teraz. Sama napisała do niej zarówno tekst, jak i muzykę.

Olga Polikowska zapowiada debiutancki album. Premiera w przyszłym roku

Jak się okazuje – u Olgi Polikowskiej dzieje się sporo, a ostatnia przerwa prawdopodobnie była oddechem przez wytężonym czasem, który właśnie nadchodzi w jej karierze. Artystka w końcu zapowiedziała premierę swojego debiutanckiego albumu! Ten ukaże się już w marcu 2021 roku. Czekacie?

Olga Polikowska
Olga Polikowska

Przeczytaj również: Olga Polikowska: „Muzyka elektroniczna to nie tylko wciskanie guzików” [wywiad]

Olga Polikowska powraca z dwiema nowościami, zapowiadającymi jej debiutancki album. Single Teraz Wiem i Hej Ty są już dostępne. Posłuchajcie! Olga Polikowska – debiutancki album coraz bliżej Olga Polikowska zaliczyła mini urlop, ale zdaje się, że tylko po to, aby wrócić z podwójną mocą. I to dosłownie! Artystka w tym roku obsypuje nas kolejnymi singlami, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.